WAŻNY WĄTEK! v2
#1
Ja gram na serwerze 4 lata i raczej już miałem wszystko co się dało mieć, pamiętam czasy gdy jeszcze miałem fun z gry która miała sens. Cena diaxa to nie było marne 100$ tylko nawet 800$, kiedyś posiadanie latarni to było coś, miały to nieliczne osoby. Posiadanie 20k?! Mało kto by mógł o tym marzyć, teraz 20k to jest nic, miecz 4/3/3/2 kosztował 1,5 staka diaxów bo to było coś. Teraz wystarczy przejść wokół spawnu i zobaczyć działki wyładowane po brzegi diamentami, latarniami, głowami graczy i mrocznego szkielet, endstonami, butelkami z exepm itd. Moim zdaniem aktualna gra jest bez sensu, myślę, że powrót do dawnych czasów będzie świetny, potwierdzą to ci starsi gracze (:

PS: Nowa edycja była by fajna, ale po co dawać nową edycję skoro można zmienić od razu wersję gry, tak te nowe itemki są fajne xD Ale głownie chodzi o ten fun. Nie mówię, że to jest od tak. Po prostu możesz robić to stopniowo i ogłosić nową edycję tydzień przed zakończeniem swojej pracy. Tylko po prostu mógłbyś nam ogłosić, że coś takiego może mieć miejsce.

Dziękuję za uwagę (:

EDIT: Cichy jak możesz to zostaw wątek na parę dni, niech więcej ludzi się wypowie. Bardzo proszę (:
#2
#Bezsens
#3
To ma ses i to duzy
#4
(06-27-2017, 13:28)Zakopanu_TrupXD napisał(a): #Bezsens

Bo co bo stracisz te swoje te swoje parę staków diamentów? Ja mam coś koło 70 staków bloków, 50 latarni, endstona, butelki z expem, czaszki i głowy(i dużo więcej rzeczy). Raczej mam to gdzieś, wolę mieć przyjemność z gry niż być bogatym... Nie rób spamu...
#5
P.S. bardzo fajnie(ironia), że już ci się znudziła taka gra ale gracze wydawali dużo pieniędzy, grali dniami i nocami, żeby wbić trochę kasy i teraz ot tak to wszystko ma zniknąć? bez sensu
#6
Jestem za
#7
A tak poza tym to nikt nie chce nowej edycji Smile może kilka osób jednak większość jest na nie Smile

Thebox ale za mną czy kacpim?
#8
(06-27-2017, 13:32)Zakopanu_TrupXD napisał(a): P.S. bardzo fajnie(ironia), że już ci się znudziła taka gra ale gracze wydawali dużo pieniędzy, grali dniami i nocami, żeby wbić trochę kasy i teraz ot tak to wszystko ma zniknąć? bez sensu

Uwierz mi ja też spędziłem parę tysięcy godzin na tym serwerze (:

(06-27-2017, 13:33)Zakopanu_TrupXD napisał(a): A tak poza tym to nikt nie chce nowej edycji Smile może kilka osób jednak większość jest na nie Smile

Thebox ale za mną czy kacpim?

Poczytaj wcześniejsze wątki...
#9
Jesli juz mialabyc ta edycja to proponuje zeby nie mozna bylo zdobyc jakies unikatowe przedmioty typu glowy i endstony i zareklamowac trzebaby bylo na facebooku przeciez po cos mamy ten fanpage . Może na poczatek lipca na 20:00 i przydalaby sie wtedy mozliwosc wczesniejszego kupienia vipa. I ta nowa edycja tylko na classic by sie przydala. I proponuje zeby na nowej edycji jesli by byla zostal ten spawn co teraz jest.
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#10
Ogolnie nie gram na Classicu ale sie wypowiem.. Tak najlepiej powiedziec Zakopanu_Trupie co nie? ''nikt nie chce'' mimo ze nie masz kontaktu ze wszystkimi moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jesli Cichy by sie zgodzil bylaby ankieta... dokladnie to samo rozwiazanie zostalo zastosowane przy wprowadzeniu c4 na pvp
pozdrawiam oski632
(jesli bedzie mi sie chcialo grac w mc to na singlu mam swiat gdzie sb buduje niektorzy wiedza jak buduje i w jakim stylu.. gdybym skonczyl ta mape moge ja oddac jako spawn na classic ale nic nie obiecuje bo rzadko mi sie cos chce budowac)
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości