Wyglad v2/Propozycje
#11
(06-26-2017, 19:12)Cichusek napisał(a): 3. zrobilem ten kompas, pozniej (pewnie jutro jak serwer bedzie pusty) dodam taki kompas do sklepu za jakas mala sumke pieniedzy, gracz nie bedzie mogl go wyrzucic z eq, a jak go bedzie mial gdzies na dole na pasku, to bedzie wskazywal najblizszego gracza, jezeli zadnego nie ma na serwerze, to wskazuje punkt spawnu.
i ten wskaznik kompasu odswieza sie co sekunde, ale jak to bedzie powodowalo jakies lagi przy duzej ilosci kompasow, to bede zmuszony zwiekszyc ten czas o kilka sekund, co moze sie przelozyc na rozne zaklamania we wskazywaniu graczy (np. teraz wskazuje mi, ze gracz jest w jakims domku, to tam biegne, a w tym czasie gracz juz dawno z niego wyszedl i po np. 10s kompas mi sie odswieza i pokazuje jego nowa pozycje), ale chyba nie bedzie z tym problemow.

dodalem kompas do sklepiku za 60$, chyba bedzie przydatny gdy na serwerze bedzie gralo malo osob.
powinno wszystko dobrze dzialac, jak na razie namierza najblizszego gracza, ale nie wiem jak sie zachowa przy wiekszej liczbie osob (testowalem przy 3).
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości