Cheaterzy
#11
(06-08-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): metoda ta oczywiscie nie dotyczy tylko pvp z pistoletami
Czemu zabijaka nie umie czytać


Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#12
Na tak Smile
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#13
Również jestem za.
........................................UwU
Niedostępny
#14
(06-08-2017, 15:05)Snaxx napisał(a): jest to stosunkowo proste
gracz musi zaprosic administratora na skype nastepnie zadzwonic do niego udostepnic ekran i wykonywac polecenia administratora ktory sprawdzil by poszczegolne foldery itp czy nie zostaly zainstalowanetam jakies wspomagacze

tak samo banowanie powinno jak dla mnei byc zmienione pierwszy ban za cheaty okej niech bedzie to 7dni ale jesli ktos znowu zostanie zgloszony za cheaty nie powinien byc czasem perm? ( chyba ze tak jest w tej kwestii sie srednio orientuje)
metoda ta oczywiscie nie dotyczy tylko pvp z pistoletami
Z gory dziekuje i pozdrawiam oski632

1. jest to nierealne, gracz w momencie nawet samego dzwonienia (a nie rozmowy) zdazylby wejsc do %appdata% i usunac folder z cheatami. w dodatku gracze zglaszaliby doslownie kazdego tylko dlatego, ze jeden drugiego zabil.

2. pierwszy ban jest na 7 dni, a drugi jezeli zostal nalozony niedawno po pierwszym, to jest na stale, a jezeli po kilku miesiacach lub wiecej, to znowu jest na 7 dni.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
(06-08-2017, 19:14)Cichusek napisał(a): 1. jest to nierealne, gracz w momencie nawet samego dzwonienia (a nie rozmowy) zdazylby wejsc do %appdata% i usunac folder z cheatami. w dodatku gracze zglaszaliby doslownie kazdego tylko dlatego, ze jeden drugiego zabil.

Tylko właśnie trzeba by zrobić zasadę z innych serwerów logniesz - perm i wtedy nie można usunąć takiego folderu bo wyświetli się komunikat, że zasoby są w użyciu
........................................UwU
Niedostępny
#16
(06-08-2017, 19:26)Mateuu napisał(a):
(06-08-2017, 19:14)Cichusek napisał(a): 1. jest to nierealne, gracz w momencie nawet samego dzwonienia (a nie rozmowy) zdazylby wejsc do %appdata% i usunac folder z cheatami. w dodatku gracze zglaszaliby doslownie kazdego tylko dlatego, ze jeden drugiego zabil.

Tylko właśnie trzeba by zrobić zasadę z innych serwerów logniesz - perm i wtedy nie można usunąć takiego folderu bo wyświetli się komunikat, że zasoby są w użyciu
Jeżeli dobrze zrozumiałem to podczas tej rozmowy ma być uruchomiony Minecraft.
Czy to dobry pomysł, skoro w sumie wyszło by na to samo oraz powodowało by więcej problemów?
A co do logania - a jeżeli komuś się popsuje Internet, lub wyłączą mu prąd?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Temat chyba wyczerpany. Do zamknięcia

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#18
tak czy siak cos by sie przydalo zrobic rzadko a nawet bardzo rzadko widuje huba chyba ze ciagle siedzi na vanishu w co watpie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#19
(06-09-2017, 15:13)Snaxx napisał(a): tak czy siak cos by sie przydalo zrobic rzadko a nawet bardzo rzadko widuje huba chyba ze ciagle siedzi na vanishu w co watpie

Ostatnio jestem rzadziej, ale to sie niedlugo zmieni Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości