Cheaterzy
#1
Sad 
Witam
nie orientuje sie czy podobny temat byl kiedys poruszany lecz chcialem zaproponowac dodanie dla administracji jakiegos systemu sprawdzania to znaczy aby gracze mogli zglaszac poszczegolne osoby ktore sa podejrzane a admin by ich sprawdzal np. za pomoca skype'a
jakby mialo to dzialac? jest to stosunkowo proste
gracz musi zaprosic administratora na skype nastepnie zadzwonic do niego udostepnic ekran i wykonywac polecenia administratora ktory sprawdzil by poszczegolne foldery itp czy nie zostaly zainstalowanetam jakies wspomagacze (ktos musi sie na tym znac.. na pewno puyan)
wiem ze moze to wydawac sie dziwne i administracji moze sie nie chciec ale po prostu niektorych cheaterow nie mozna zbanowac bo zawsze gdy ktos zwroci uwage lub pojawi sie administrator wylacza swoje kochane wspomagacze na krotki okres czasowy po czym znowu utrudniaja gre
tak samo banowanie powinno jak dla mnei byc zmienione pierwszy ban za cheaty okej niech bedzie to 7dni ale jesli ktos znowu zostanie zgloszony za cheaty nie powinien byc czasem perm? ( chyba ze tak jest w tej kwestii sie srednio orientuje)
metoda ta oczywiscie nie dotyczy tylko pvp z pistoletami
Z gory dziekuje i pozdrawiam oski632
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#2
No cóż, niestety były takie propozycje.
Głównym problemem takiego rozwiązania byłby napływ fałszywych skarg, oraz to że dość dużą ilość czasu zostanie poświęcona na wypatrywanie tej osoby, kiedy będzie online na jakim trybie, a także to że takie osoby mogą łatwo manipulować i np: usunąć cheaty przed kontrolą.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Nie mowie ze musi byc to natychmiastowe dzialanie mozna miec jakas liste osob do sprawdzenia czy cos w tym rodzaju i przy okazji gdy sie spotka jednego z tych graczy sprawdzic go wiem ze meczace rozwiazanie ale jeszcze bardziej meczy obecnosc tego typu cheaterow jak ktos gra na cheatach bo gra to sie nagra i zglosi ale co z takim osobnikiem zrobic
edit: usuniecie za duzo nie da przeciez widac kiedy folder byl modyfikowany
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#4
Na tak.....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#5
(06-08-2017, 15:21)Snaxx napisał(a): jeszcze bardziej meczy obecnosc tego typu cheaterow jak ktos gra na cheatach bo gra to sie nagra i zglosi ale co z takim osobnikiem zrobic

To co stosuje się obecnie.

Rozwiązanie które proponujesz będzie kłopotliwe oraz nie skuteczne przez podane przez ze mnie wady. Oprócz tego taką listę trzeba również stworzyć w taki sposób aby mógł do niej dodawać każdy, co w moim odczuciu jest kolejną wadą, gdyż będą mogły ją modyfikować osoby które nawet nie grają na serwerze.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#6
no okej zapomnialem tez dopisac ze moj sposob na pewno nie jest jedyny musi istniec inne rozwiazanie posiadajace mniej wad moja metoda to w sumie tylko przyklad chce tylko by cos w tym kierunku zostalo wprowadzone
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#7
Albo lepiej aby byli tzw "helperzy" inaczej mowiac "pomocnicy" aby oni sprawdzali gdy zobacza osobe cheatujaca.
Pozdrawiam
Niedostępny
#8
Wiele osób nie ma Skype'a, takie sprawdzanie trwałoby bardzo długo. Gracze nie zgłaszaliby tylko za cheaty, ale tak po prostu, "bo go nie lubię". Musi Wam wystarczyć forum i Hub
#9
(06-08-2017, 16:18)Puyan napisał(a): Wiele osób nie ma Skype'a, takie sprawdzanie trwałoby bardzo długo. Gracze nie Musi Wam wystarczyć forum i Hub

Chyba tylko forum...

Jestem za lub dodać jakiś helperów od sprawdzania tylko na tym trybie czy coś takiego. Serio cichy na innych serwerach jest dużo pomocników, moderatorów czy adminów i to jest dobre bo wbija i zawsze ktoś jest a tak to nikogo nie ma.
........................................UwU
Niedostępny
#10
Nawet jak nie przez skype to można chwilke posiedzieć na vanishu (pewnie źle napisałem) i to ogarnąć... przecież widać jak lata głowa komuś albo jak go nie odpycha itp... oszczędziło by to pomocnikom głupich gadek z noobami co potrzebują wspomagaczy.... (tak wiem ja też kiedyś miałem bana za akb)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości