fajny serwer v3
#11
No ciekawe czy ty byś wytrzymał kolego Wink
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#12
(05-30-2017, 19:15)Kasztan3d napisał(a): No ciekawe czy ty byś wytrzymał kolego Wink

pewnie nie Smile ja wytryzmałem prawie 3 lata z permem Smile mzona se sprawdzić szukane -> DJintro i mnie jajo czy jakos tak zglosil :0
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#13
Xmany a kto ma haxy kolego ty auro jedna
#14
(05-30-2017, 19:56)pawcio890 napisał(a): Xmany a kto ma haxy kolego ty auro jedna

z tego co pamiętam miałeś bana za mk i haxy więc.......
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#15
Perm zasłużony.
#16
Nie rozumiem po co zakładanie kolejne wątki, cichy chyba wyraził się jasno. Nie wspominając o tym, że w każdym historia jest w niektórych miejscach lekko zmieniona. Podejrzewam że w celu wymyślenia tej idealnej aby dostać tego ub. Tutaj pasuje "tylko winny się tłumaczy" nie chciałem takiego przykładu dawać wcześniej bo każdy ma prawo do obrony...ale 3 wątki to już lekka przesada, widać że coś masz na sumieniu. Pogódź się z tym, mogłeś nie oszukiwać wcześniej oraz nie chetować to byś nie miał bana a po tych wszystkich akcjach nikt ci nie uwierzy, podobno do jednego oszustwa nawet mk stworzyłeś więc kto wie czy teraz kolega który tu nie gra ci tego konta nie pożyczył czy coś w tym stylu. Gdybyś był uczciwym graczem byś teraz sobie spokojnie grał na serwerze. Pogodz się z tym i już nie rób ze swoją koleżanką kolejnych wątków bo chyba sprawa jest już wyjaśniona od dawna przez cichego.
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości