fajny serwer v3
#1
Gdyby Many oddał główkę TikTok'owi dostałby unbana?
Usta sprawiedliwego głoszą mądrość.
Niedostępny
#2
Albo gdyby ktoś z nas,np ja oddal tiktokowi glowe za manego ,czy moglibysmy prosic o jego ub?
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#3
Bez przesady to dopiero kilka dni bana i jak ma oddac jak ma bana... Logika
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny
#4
Moge na to isc dla ub wszystko.
#5
Nawet uparci jesteście. Nawet bym się zgodził (nawet jako moderator/admin [co z tego, że nim nie jestem]). Jedno zastrzeżenie.

Przykład z życia: Robisz jakąś obrzydliwą rzecz. Oszpecasz koleżankę jej rodzicom myśląc, że ona robi jakieś wydumane rzeczy. Pózniej jednak okazuje się, że koleżanka tych rzeczy nie robiła, pierwsze słyszy. Natomiast to ty masz swoje za uszami. Czy mówiąc "przepraszam, więcej to się nie powtórzy" nagle wszyscy Ci wybaczą?

Czy nagle, jeśli oddasz główkę, to nagle wszyscy Ci wybaczą i nie będą zwracać uwagi na wcześniejsze "wtopy"? Ja nie wiem. Nie to, że nie chcę Twojego unbana. Chcę Twojego unbana (kolejna fajna osoba do pisania xdd), tylko fakty mówią same za siebie.

/unban xMany_PL plzzz

Niedostępny
#6
Tylko nie wiem o co ci chodzi Ja ci mówie tego bana dostałem z powodu mojego kolegi oddanie główki ma byc karą za to ze nie zgłosiłem mojego kolegi a mogłem to zrobic i uniknąć bana
#7
Xmany zasluzony ban oszuscie i cheaterze za 2tyg sie zglos i napisz o ub a nie kilka dni po banie a ty chcesz ub do zamkniecia
#8
Nie zgadzam sie wopiero kilka dni po banie proszą o jego ub (jeszcze zdziewczyna z ekipy jego ) śmiechu warte tiktok oddal mu 200zl za glowke wiec ban zasluzony Smile pozdrawiam
https://youtu.be/SZAbvCvamY0
Polecam DJ'ey Mur Mur Mur
#9
Nie znasz Całej historii to sie nie wypowiadaj poza tym nie tylko ja kiedys kradłem ----> https://youtu.be/9Lgw8Jgha20

(05-30-2017, 19:02)DJintro napisał(a): Nie zgadzam sie wopiero kilka dni po banie proszą o jego ub (jeszcze zdziewczyna z ekipy jego ) śmiechu warte tiktok oddal mu 200zl za glowke wiec ban zasluzony Smile pozdrawiam

Ale ty Jesteś fałszywy nie Najpierw pisze "Mysle ze tego ub dostaniesz"
Ale jak Majka dostała ten auto-sklep to cos zabolało?
#10
xMany1337 Poczekaj z miesiąc i wtedy może dostaniesz ub a nie po kilku dniach Smile
To tylko gra więc wytrzymasz miesiąc Big Grin
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości