Fajny Serwer v2
#11
Po części Cię rozumiem - straciłeś wszystko a teraz próbujesz bronić się na wszelkie możliwe sposoby.
(05-28-2017, 21:18)BSRF napisał(a): Wg mnie ban jest słuszny
Nikogo nie interesuje, czy według Ciebie ban jest słuszny, czy nie.

(05-28-2017, 21:28)Grzancia napisał(a): Perm to perm Big Grin

Co za śmieszek :V

(05-28-2017, 21:42)xleyasu napisał(a): Potwierdzam to że główka była MOJA,a o całej akcji ze sprzedawaniem jej w ogóle nie miałam pojęcia -- link do wątku
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28417

I w tym temacie widać, że tiktok wykazał zainteresowanie tematem, pytając o wygląd głowy (czyżby zaczął się bać?)

(05-28-2017, 22:09)xMany1337 napisał(a): No tak były te 2 oszustwa 1 na Graczu o nicku Sport Ale go oszukałem ponieważ podobno okradł magda123love To oszustwo to miało byc odegraniem sie na nim

Nie odgrywaj się za innych, to nie dotyczyło Ciebie.

(05-29-2017, 05:20)tiktok napisał(a): Nie Proponowales mi Pieniędzy nie było nawet takiego zapytania w moim kierunku Więc to jest nieprawdą co tam napsałes a po 2 Jedyne co było to wysmiewanie mnie z Twojej Strony i Twojego Kolegi że nie ma cię żadnej kasy a po 3 skąd Many Miał głowę xleyasu?

Proponuję Wam dogadać się między sobą, bo piszecie dwie różne wersje wydarzeń, jak tak dalej pójdzie to na pewno nie dojdziemy do porozumienia. Główkę miał, bo mu dałeś.


Tak czy inaczej, ja bym się zastanowił nad odbanowaniem, oraz ewentualnym odszkodowaniem dla xLeyasu od Manyego, jeśli ładnie ją przeprosi i coś da, to myślę, że można dać mu ostatnią szansę, bo chyba zrozumiał swój błąd (perm działa inaczej niż czasowy). Można powiedzieć, że jestem za odbanowaniem
[Obrazek: fea6bb467dcb.jpg][Obrazek: 3e1a752a34d8.jpg]
Diamond Sektor: P
#12
Jestem na nie niech odzczeka taki czas co Marcin może zmadzrzeje
#13
(05-28-2017, 22:09)xMany1337 napisał(a): No tak były te 2 oszustwa 1 na Graczu o nicku Sport Ale go oszukałem ponieważ podobno okradł magda123love To oszustwo to miało byc odegraniem sie na nim

Miales tez bana z powodu cheatow.
Pozdrawiam
Niedostępny
#14
tiktok główke xleyasu kupiłem od jakiegos "freekilla"który widział jak wylatuje jej z enderchesta miałem zamiar jej ją oddać nawet za darmo...

(05-29-2017, 07:04)miecz19 napisał(a):
(05-28-2017, 22:09)xMany1337 napisał(a): No tak były te 2 oszustwa 1 na Graczu o nicku Sport Ale go oszukałem ponieważ podobno okradł magda123love To oszustwo to miało byc odegraniem sie na nim

Miales tez bana z powodu cheatow.

No Fakt miałem ale juz nie cheatuje
#15
Nie dogadamy się -_-
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#16
(05-28-2017, 21:41)xMany1337 napisał(a): Nie zmieniłem historii Poprostu Dodałem bardzo ważne fakty o których zapomniałem napisac

Dziwne że NAGLE ci się ona przypomniały, skoro to ważne fakty to chyba ich byś nie zapomniał.

Nie każdy ci teraz w tę historyjkę po twoich poprzednich akcjach, trzeba było być uczciwym a teraz byś nie miał perma.
........................................UwU
Niedostępny
#17
#Refresh#UnBan#xMany1337#Cichusek#HubPlayGames#Można#Dać#Chyba#Szansę#Każdy#Na#Nią#Zasługuje#Chyba?#
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#18
po takiej historii banow niech troche poczeka
[*]
[Obrazek: csokzidzn5v11.jpg]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości