Fajny Serwer v2
#1
Wiem pewnie znajdą się teraz osoby piszące "nie spam" "i tak nie dostaniesz ub więc po co piszesz" "perm to perm" Ale chce coś napisać musiałem zrobić nowy wątek ponieważ tamten został zamknięty Ale boli mnie jedna rzecz ze tego bana dostałem z dość głupiego powodu tak naprawde Powód powinien być taki : Chciałeś pomóc koledze więc masz bana za współudział
Napisałeś ze mogłem go zgłosić No ale... nie jestem kablem i nie zgłaszam swoich ludzi
próbowałem się dogadać z tiktokiem Ale odpisał mi ze nie chce hajsu tylko główke główka nie należała do mnie tylko do xLeyasu więc nie mogłem mu dać tej główki
Pewnie znajdzie się teraz taki hub który wejdzie i Napisze " nie dostaniesz ub" i zamknie wątek
Naprawdę to nie było tak jak pisał cichusek. Mój kolega napisał ze mam mu dać na chwile główke to mu dałem znam go 3 lata więc mu ufałem przyszedł oddał mi główke potem zobaczył ze jest na niego skarga dał mi 200k bo nie chciał żebyś zabrał mu ten hajs napisał ze jak dostanie bana to zrobi drugie konto i jakby zrobił drugie konto to miałem mu oddać ten hajs
Myśle że cichy to zrozumie

P.S. Sorki za błędy pisane na szybko.
#2
Sam pisałeś "Kolega mi na pisał że kogoś ukradł i dostanie bana" "pewnie kolega się bał, że cichy mu zabierze te pieniądze" itd więc wiedziałeś o oszustwie i o tym, że kolega dostanie bana
Wg mnie ban jest słuszny
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#3
Perm to perm Big Grin
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
(05-28-2017, 20:59)xMany1337 napisał(a): (...) boli mnie jedna rzecz ze tego bana dostałem z dość głupiego powodu tak naprawde Powód powinien być taki : Chciałeś pomóc koledze więc masz bana za współudział
Napisałeś ze mogłem go zgłosić No ale... nie jestem kablem i nie zgłaszam swoich ludzi (...)

Gdybyś wyraził się konkretniej w pierwszej wersji wątka to sprawy może potoczyłyby się inaczej, lecz teraz nie sądzę, by nagle uwierzono Tobie w zmienioną wersję wydarzeń, co samo w sobie jest nagięciem, gdyż układasz historię, opowiadasz ją, po czym stwierdzasz, że to nie wypala i zmieniasz kontekst historii poprzez zmianę słów. To nie tak powinno wyglądać. I wybacz, ale są pewne normy i zasady. I nikt nie może wywoływać na Tobie presji, że byś został "kablem", gdybyś go zgłosił. Pamiętaj, że gdy coś naprawdę się dzieje coś złego (nie udawane, nieprowokowane, tylko "na prawdziwo") to "kablostwo" (jak ty to określasz) jest jedynym wyjściem, aby nie wpaść z głupiego powodu (ty też tak to określiłeś).

+ przypominam, że gdybyś nie oszukiwał wcześniej, to miałbyś teraz większe szanse na wybronienie się. Obecnie masz nikłe szanse.

Niedostępny
#5
(05-28-2017, 21:32)Iam napisał(a):
(05-28-2017, 20:59)xMany1337 napisał(a): (...) boli mnie jedna rzecz ze tego bana dostałem z dość głupiego powodu tak naprawde Powód powinien być taki : Chciałeś pomóc koledze więc masz bana za współudział
Napisałeś ze mogłem go zgłosić No ale... nie jestem kablem i nie zgłaszam swoich ludzi (...)

Gdybyś wyraził się konkretniej w pierwszej wersji wątka to sprawy może potoczyłyby się inaczej, lecz teraz nie sądzę, by nagle uwierzono Tobie w zmienioną wersję wydarzeń, co samo w sobie jest nagięciem, gdyż układasz historię, opowiadasz ją, po czym stwierdzasz, że to nie wypala i zmieniasz kontekst historii poprzez zmianę słów. To nie tak powinno wyglądać. I wybacz, ale są pewne normy i zasady. I nikt nie może wywoływać na Tobie presji, że byś został "kablem", gdybyś go zgłosił. Pamiętaj, że gdy coś naprawdę się dzieje coś złego (nie udawane, nieprowokowane, tylko "na prawdziwo") to "kablostwo" (jak ty to określasz) jest jedynym wyjściem, aby nie wpaść z głupiego powodu (ty też tak to określiłeś).

+ przypominam, że gdybyś nie oszukiwał wcześniej, to miałbyś teraz większe szanse na wybronienie się. Obecnie masz nikłe szanse.

Właśnie oszuści często zmieniają historię itp.
Gdybyś miał "czyste konto" to byś teraz na pewno nie miał perma.
........................................UwU
Niedostępny
#6
Nie zmieniłem historii Poprostu Dodałem bardzo ważne fakty o których zapomniałem napisac
#7
Potwierdzam to że główka była MOJA,a o całej akcji ze sprzedawaniem jej w ogóle nie miałam pojęcia -- link do wątku
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=28417
Usta sprawiedliwego głoszą mądrość.
Niedostępny
#8
(05-28-2017, 21:41)xMany1337 napisał(a): Nie zmieniłem historii Poprostu Dodałem bardzo ważne fakty o których zapomniałem napisac

To zmienia postać rzeczy.

Co nie zmienia faktu, że gra na tym serwerze pod tym nickiem wisi Tobie na włosku spowodu wcześniejszych oszustw.

Niedostępny
#9
No tak były te 2 oszustwa 1 na Graczu o nicku Sport Ale go oszukałem ponieważ podobno okradł magda123love To oszustwo to miało byc odegraniem sie na nim
#10
Nie Proponowales mi Pieniędzy nie było nawet takiego zapytania w moim kierunku Więc to jest nieprawdą co tam napsałes a po 2 Jedyne co było to wysmiewanie mnie z Twojej Strony i Twojego Kolegi że nie ma cię żadnej kasy a po 3 skąd Many Miał głowę xleyasu?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości