Fajny Serwer
#21
Jaka g(cenzura)burza. Stanę w obronie Many'ego. Powtórzę jego pytanie: Skąd Many miał wiedzieć, że jego kolega użyje tej głowki do złych celów? Skąd Many miał to wiedzieć? Jeśli on uparcie pisze, że nic złego nie chciał zrobić to (w mojej opinii) tego nie zrobił. A że jego koleżka użył główki do oszukania kogoś, a następnie dania Many'emu $ to wygląda na to, że ten kolega chciał go wkopać w tarapaty. Może nie lubił go więc upozorował Many'emu współudział.

To w takim razie ktoś ukradnie główkę gracza pistonami, następnie mi ją sprzeda (a ja przecież nie wiedziałem, że była kradziona) i co? Będę winny współudziału, bo kupiłem główkę taniej niż zwykle? No halo! Coś tutaj nie gra!

Niedostępny
#22
Popieram Archera.Bardzo dobrze mówi.Również jestem zdania że Many nie mógł wiedzieć z jakiego źródła ta głowa pochodzi.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#23
Z drugiej strony, jak przeglądałem przed chwilą skargi na Many'ego to znalazłem tam "zbanowany na 8 dni", albo że coś na $26000 oszukany, albo coś koło tego. Gdybyś nie miał tych "plam" na honorze i uczciwości to moja obrona byłaby skuteczniejsza i bardziej z sensem.

Nie no, ale póki nie będzie miażdżącego dowodu (np. udowodnienie, że faktycznie Many i kolega współpracowali, co jest bardzo trudne) to nie powinno być bana. W końcu mamy prawo domniemania niewinności. W końcu z tych backupów tak naprawdę co wynika: 1 dnia Many ma *coś tam* $, drugiego $200K więcej. Kolega jednego dnia nie ma głowy, drugiego dnia nią oszukuje i tego samego dnia ją oddaje Many'emu. Należy pamiętać, iż Cichusek, owszem, myśli bardzo logicznie, natomiast na podstawie jedynie poszlak trudno stwierdzić, co się stało naprawdę. I bardzo trudno udowodnić tą poszlakę bez jakichkolwiek szczegółowych logów. Toteż równie dobrze Cichusek może mieć racje i historia byłaby prawdziwa, a równie dobrze historia mogła być zmyślona i upozorowana. Dlatego polecam w jakiś sposób (to tylko sugestia, nie rozkazuję xD) dodać te logi. Wierzę w moc Cichuska, że da radę. Smile

Niedostępny
#24
Iam Co ty się Podlizujesz Cichuskowi Nie zostaniesz Adminem Big Grin
#25
ty też...
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#26
A kto tu sie podlizuje.On przedstawia fakty.
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#27
Tzw. *Refresh*

(po przeczytaniu przez Cichuska proszę skasować post)

Niedostępny
#28
Trzymam z Iam'em.
Usta sprawiedliwego głoszą mądrość.
Niedostępny
#29
Gdyby nie te wykroczenia xmany argumenty aima były by sensowne ale był on kilka razy banowany i nie wiadomo czy można mu ufać(chociaż jak mniemam skoro nawet pomocnik przedtem notowany może mieć opa to aim ma tu racje i można by mu uwierzyć).....
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#30
(05-28-2017, 11:03)IamAwesomeArcher napisał(a): Nie no, ale póki nie będzie miażdżącego dowodu (np. udowodnienie, że faktycznie Many i kolega współpracowali, co jest bardzo trudne) to nie powinno być bana.

fakty sam jeszcze raz przedstawiles i jak dla mnie sa one tutaj kluczowe.
jeden drugiemu dal glowe, ten oszukal gracza i mu oddal z powrotem ta glowe i 200k.
myslac logicznie, jak to jest mozliwe, ze gracz ktory mial doslownie 1000$ na koncie nagle wzial 200k i od tak oddal koledze? jak sam Many przyznal, on mu oddal wszystkie te rzeczy bo bal sie, ze dostanie bana za oszustwo.
skoro wiedzial, ze ktos kogos oszukal to powinien to zglosic administracji, a nie jeszcze mu pomagac (lub na tym zarabiac, skoro wiedzial ze dostanie bana).
w dodatku Many mial juz 2 bany za oszustwo, w ktorym raz stworzyl multikonto aby kogos oszukac, mial tez bana za cheaty co nie jest tutaj chwalebne.

a jesli nie chcial mieszac w to administracji, to po prostu mogl oddac te skradzione pieniadze prawowitemu wlascicielowi, a wiedzial kto to jest, bo przegladal forum zanim dostal bana, zreszta na czacie tez sobie pisali.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości