Fajny Serwer
#1
Tak ogólnie to mój kolega okradł Tego tiktoka i dał mi hajs bo wiedział ze dostanie bana jak juz był wątek Ale nie cichusek pewnie wie ze to moje mk Hhahaah Smieszny ten serwer
#2
Big Grin Get_Banned xD
Peace,yo

Poratuj plusem Big Grin
#3
Niestety Pewnie jeszcze cichy mi nie odpowie Ja nie uczestniczyłem w tej wymianie on mi tylko przelał hajs jak wiedział ze bana dostanie Smile a cichy zaraz mnie banuje
#4
przeciez nie napisalem, ze to twoje multikonto.
glowke, ktora posluzyla do oszustwa byla dzien wczesniej u ciebie.
pieniadze znalazly sie u ciebie.
chyba proste kto tu jest winien.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Ale to nie ja okradłem tylko mój KOLEGA nie brałem udziału w tej wymianie kolega poprosił zebym mu dał główke na chwile a potem przyszedł i daje mi 200k i pisze ze kogos okradł
#6
Tłumaczą się tylko Winni.i Tyle Zrobiliscie mi oszusta z kolegą i nie kłam Big Grin
#7
Tiktok Nie Wypowiadaj sie w tym wątku jak nie znasz faktów
tłumacze sie bo chce wyjasnic ta sprawe
#8
Tak Tak jak znikły mi 2 głowy mrocznego a pózniej sellałes je i to mi sie wydało dziwne Ze nagle piszesz mi ze glowe masz a pozniej ktos pisze ze sellłes Druga ciekawy fakt
#9
Cichusek chyba sprawdzał czy ja je gdzies mam i nie znalazł więc no a tą Czaszke co ci sprzedawałem kupiłem od Kox_Marcina
Więc nie pisz już pod tym wątkiem
#10
dla mnie ta sprawa jest oczywista.
to tak jak z rumburrakiem i djintro, jeden drugiego dodal do dzialki, a ten ukradl glowy z dzialki sasiedniej. oboje zostali zbanowani.
ty dales drugiemu glowe, a on za jej pomoca dokonal oszustwa i dal ci skradzione pieniadze i zapewne ta glowke.
+ jeszcze widzialem pelno przechwalek jak sie smiejesz, ze to nie twoje multikonto.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości