Fajny Serwer
#11
Tak, dałeś mu główkę za darmo i nie wiesz z kad masz 200k... Musiałeś być online :/

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#12
Bo Smiałem sie z tego ze Tiktok napisał ze n3xt_like to moje multi-konto
A my za nim biegalismy po spawnie A jesli chodzi o głowe to ja mu ją dałem i nie wiedziałem co on z tą głowa zrobi a ze dał mi hajs do "przechowania" bo miał dostac bana To zaraz ja mam miec za to bana bana? To moze odrazu powód bana chciałeś pomóc koledze
#13
(05-28-2017, 08:39)xMany1337 napisał(a): Bo Smiałem sie z tego ze Tiktok napisał ze n3xt_like to moje multi-konto
A my za nim biegalismy po spawnie A jesli chodzi o głowe to ja mu ją dałem i nie wiedziałem co on z tą głowa zrobi a ze dał mi hajs do "przechowania" bo miał dostac bana To zaraz ja mam miec za to bana bana? To moze odrazu powód bana chciałeś pomóc koledze
Tak. Masz ze tak powiem współudział. Jak w realu twój kolega będzie winny za rozboj, i da Ci pieniądze z niego to masz współudział i też jesteś winny w jakimś stopniu. Według mnie należy Ci się perm na IP, ale to i tak Cichy zdecyduje.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
#14
(05-28-2017, 08:39)xMany1337 napisał(a): dał mi hajs do "przechowania"

Po co? Działki tylko się usuwają, kasa nie
Niedostępny
#15
Po pierwsze zdrowix pisze się skąd*
Po drugie NIE WIEDZIAŁEM co on z tą główka będzie robił a to ze dał mi hajs
Bo chciał zebym mu przechował ale Jak Napisał JTDiro hajs sie nie usuwa więc nie wiem moze nie chciał zeby mu cichusek ten hajs zabrał
#16
Przestań się tłumaczyć... Niech Cichusek zdecyduje.
Niedostępny
#17
Czyli Dam koledze kilof on nakopie 40 staków diaxów na xrayu i on mi je da tez dostane bana? i nie zabronisz mi sie tłumaczyc
#18
XMany Skończ Cichusek Powiedział Jasno Perm To Perm Miałes juz Liczne Oszustwa teraz Się wkońcu doigrałes
#19
Nie będziesz mi mówił jak mam życ mg sobie pisac tutaj ile mi sie podoba a ty nie wypowiadaj sie na mój temat
#20
I Marcin Pisał ze wcale nie sellał ci czaszki cos tu smierdzi mi oszustwem !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości