Stare dobre propozycje
#11
(05-06-2017, 10:34)Mati :) napisał(a): Jezeli chodzi o luk to myslalem bardziej taka kusza, albo poprostu dodac nowa bron jako kusza, a luk zastapic.

Jedno pytanie.
Po co, zastępować łuk?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
(05-06-2017, 10:49)Tails napisał(a):
(05-06-2017, 10:34)Mati :) napisał(a): Jezeli chodzi o luk to myslalem bardziej taka kusza, albo poprostu dodac nowa bron jako kusza, a luk zastapic.

Jedno pytanie.
Po co, zastępować łuk?

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka

wedlug mnie aktualny luk pasuje wygladem do broni, ostatecznie mozna mu nadac np. ciemno brazowe kolory albo wrecz czarne.
a kusza i tak by byla w pionie, a nie w poziomie..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
A daloby sie chociaz temu lukowi dac takie czarno-biale paski na przyklad? Tak na zmiane.

Jezeli chodzi o naboje to by problemu nie bylo szczegolnie dla snajpera. Tak jak opisalem, 2 stacki ma sie juz w eq dodatkowo przy kupieniu innej broni dostaje sie 2 stacki naboi wiec ma sie juz 4 stacki naboi, a szczegolnie gdy ktos kampi na redzie to tam wielu innych graczy proboje wejsc to strzelasz w niego i wylatuje 1-2 stacki naboi, czyli jakis zysk jest. A naboje w sklepie moglyby kosztowac nawet 10-20$ w stacku.
#14
skopiuj sobie oryginalna teksture luku, albo najlepiej znajdz jakas o wymieracah 64x64 i otworz w paincie, czy jakims photoshopie i sie pobaw.
resource packi latwo jest robic, zawsze mozesz czyjs skopiowac i podmienic tylko itemek luku.

a tak wlasciwie po co ci te naboje? ty mowisz, ze kazdy bedzie mial ich duzo, ze nikomu ich nie braknie.
jak dodam ich sporo do eq, to nikt sie nie bedzie przejmowal czy je ma, czy nie, bo bedzie mial zawsze duzy zapas.
a jak dodam ich malo do eq, to kazdy bedzie sie wkurzal, ze ich nie ma.
to moim zdaniem najlepiej nie robic naboi, tylko zostawic nieskonczona amunicje i wyjdzie na to samo..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
No nie powiedzialbym ze za duzo.
Vipy graja tylko karabinami, wiec 2 stacki naboi to bedzie wystarczajace. Dla graczy jedynie stack naboi by sie mogl przydac, bo maja tylko pistolet.
#16
Wiesz, nie chcę być nie miły, ale przy mojej propozycji o perle, odradzałeś jej dodawania bo może ona denerwować. (przynajmniej ja to tak zrozumiałem). A teraz piszesz o nabojach, które też będą, albo nawet bardzej niż perła... denerwować.
I jeszcze ta propozycja, o tym żeby vipy dostawały więcej amunicji.
Wiadome jest że taki przeciętny gracz, jest słabszy niż taki vip, więc ci nie będą mieli problemu z zdobywaniem tej amunicji. A gracze zapewnie będą się męczyli. Ja to widzę tak że, ta propozycja jest w sumie po to aby vipy (i przy okazji) kamperzy mieli lepiej...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#17
Z nabojami na nie. Dlaczego? Bo taki gracz bedzie miał bardzo duzo amonicji i bedzie tylko klepa na pistolety a wiecie jakie to jest.
Pozdrawiam
Niedostępny
#18
(05-06-2017, 18:02)miecz19 napisał(a): Z nabojami na nie. Dlaczego? Bo taki gracz bedzie miał bardzo duzo amonicji i bedzie tylko klepa na pistolety a wiecie jakie to jest.
I tak juz tak jest...
#19
Wiem, że teraz nie gram za dużo tuaj, natomiast co do naboi do broni to absolutnie genialny pomysł. Żadnego strzelania na pusto. Większy poziom trudności. Większe wyzwania. Camperzy stracą sens. Będzie idealnie (praktycznie).

Niedostępny
#20
Odswiezam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości