Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Stare dobre propozycje - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Propozycje (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: Stare dobre propozycje (/showthread.php?tid=28008)

Strony: 1 2 3


Stare dobre propozycje - h3zquu - 05-05-2017

Ostatnio na pistoletach nic sie nie dzieje w "nowosciach" (chyba ze kolor zbroi ale to nie az tak znaczaca nowosc). Oto propozycje:

1. Naboje
Pamietam stare czasy, kiedy pvp z pistoletami mialo osobne ip. Wtedy gdy byly naboje. Wlasnie, proponuje aby wrocily naboje, bo to troche dziwne, ze kazdy ma nieskonczonosc naboi. Naboje by byly jedne dla kazdej broni. Do ekwipunku po smierci bylyby 2 stacki naboi, a gdy kupimy np. snajperke to dostajemy dodatkowo stack. Vipy by mialy w eq 4 stacki, bo i tak 75% uzywa karabinow. Oczywiscie naboje by mogly dropic z innych graczy jak mieso.

2. Pewne zmiany w budynku.
W samym czerwonym budynku proponuje zmiany. Zaczne moze od dachu. Na danym blocku (Pierwszy screen) mozna ustawic jedna drabinke. Albo (drugi screen) ustawic tam dwa bloki bialej gliny lub ustawic 2 drabinki. Niektorzy wchodzac tam umieraja, bo nadejdzie ktos od schodow a ktos jest w oknie i ten ktos "wyfrunie" przez te okno i umrze. A te miejsce jest naprawde dobre do kampienia. A na reszcie pietr dodac takie "stoliki" z plotkow i naciskowej plyty, dla uroku. A nad zoltym budynkiem postawic jakis helikopter, najlepiej od strony czerwonego budynka na prawo lekko.

3. Teksturepack.
Na pistoletach jest teksturepack, ktory zamienia motyki na bronie (oprocz kamiennej), kamienny kilof na smg, proch na gaz pieprzowy, kule szlamu na granat, nasionka na nasiona wybuchowe, a marchewka na patyku w odskocznie. Proponuje dodac do tego luk. Naprawde, fajnie by to wygladalo taki luk w teksturepacku.

4. Szklo
Czasem ktos, zeby uciec od walki chowa sie do tuneli podziemnych. A ze nie widac gdzie polazl to potem zaczyna sie szukanie go po roznych katach. Czy moznaby bylo zamienic polowe sciezki, pod ktora sa tunele na szklo? Bo naprawde ulatwiloby to szukanie uciekaczy od walk, dodatkowo fajny widok w tunelach na przeciwnikow, ktorzy chca cie zabic.

5. Dwa enchanty.
Ktos ma 90 lvl a musi zaklnac go na 14 itp. Proponuje dodac drugi enchant, ale na 30 lvl, dla tych, ktorzy maja pelno leveli. Bo ktos cie zabije i szkoda ci tej reszty lvla z enchantowania.

6. Karabin
Niektorych graczy wnerwia juz w Vipie, ze ma ten karabin i wystarczy jeden magazynek, by kogos zabic. Proponuje, zamienic ten karabin na np. shotguna albo SMG.

7. Gaz Pieprzowy.
Kiedys dla graczy byl dostepny gaz pieprzowy. Teraz jest on dostepny w sklepie i nikt z niego nie korzysta (chyba ze do zabawy jak np. wczoraj zuziarka i lutynka). Proponuje go dodac, jako darmowo dla graczy i w sklepie obnizyc jego cene do 50$. Vipom raczej nie dodawac, bo i tak maja za duzo...


RE: Stare dobre propozycje - Asriel - 05-05-2017

1. Też to pamiętam... Niech zostanie tak jak jest, bo w tamtych czasach bez przerwy wkurzałem się na braki amunicji, a dziś pewnie większość także.
2. Dziwnie by to wyglądało, ale jak potrzeba.
3. "Naprawdę fajne by to wyglądało" - nie wiesz nawet jakby wyglądał ten łuk. Nie wiem czy można nadać mu jakaś inną teksturę, no chyba że taką "nowoczesną" ale ogólnie jestem na nie. Kiedyś chyba były jeszcze tekstury na zbroję.
4. W sumie te tunele po to są żeby tak legalnie uciec. Szkło by nie pasowało.
5. Obojętne mi to. Raczej nie zbyt ma się tu duży lvl.
6. Na nie. Karabin w Vipie był zawsze... Po za tym i tak ostatnio został on osłabiony.
7. W sumie... Raczej poleciałbym tylko obniżkę ceny.

Raczej żadna z tych rzeczy nie przyciągnie graczy... Trzeba czekać na drugą arenę.

Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka


RE: Stare dobre propozycje - FLP - 05-05-2017

1. Wtedy rozgrywka będzie taka sama, przecież zabijamy z reguły pełno osób, a jeżeli naboje mają wypadać z graczy, to każdy kto zabije kilka graczy będzie miał ich dużo, drugi który też ma dużo zabije tego pierwszego i z czasem będzie miał całe eq itp. Tak samo jak z mięsem

2. Według mnie w czerwonym budynku właśnie o to chodzi - żeby kampić. Zawsze tak było i jak dla mnie zawsze tak powinno być. Co do helikoptera to popsuje to trochę krajobraz (wątpię by ten helikopter był jakiś okazały), a do rozgrywki mało co wniesie

3. Masz rację, ale wtedy nasze resource packi, które mają łuk nie zmieniałyby jego tekstury. Myślę że w tym resource packu serwerowym chodzi o to, żeby zamienić teksturę rzeczom które tego koniecznie potrzebują

4. Tunele właśnie takie są, że można nimi uciec, lub natrafić na ślepy zaułek w postaci drugiego gracza

5. Jak dla mnie enchanty dostępne enchantując na najwyższy poziom 30 są zbyt overpowered na ten serwer

6. Karabin być może denerwuje, ale te bronie które wymieniłeś są za słabe by za nie płacić realne pieniądze

7. Kiedyś był dostępny i wycofano go, bo był bardzo irytujący. Teraz byłoby tak samo


RE: Stare dobre propozycje - Quuba - 05-05-2017

zaaaa


RE: Stare dobre propozycje - ZielonyGracz - 05-05-2017

1-6 na tak
7-niekoniecznie


RE: Stare dobre propozycje - Rumbur - 05-05-2017

3 5 7 jestem za reszte nie


RE: Stare dobre propozycje - Grzancia - 05-05-2017

Co ty Mati taki rewolucjonista ostatnio haha?

W sumie to 7-me na tak. Reszta... no nie wiem


RE: Stare dobre propozycje - JTdiro - 05-06-2017

1. Na nie.
2. Nawet fajna byłaby taka zmiana, tylko tam, gdzie proponujesz postawić drabinkę da się normalnie wskoczyć.
3. Po co texturepack do łuku? Lepszy byłby do zbroi.
4. Brzydko wyglądałoby i na nie.
5. Drugi enchant mógłbybyć tylko dla vipów.
6. Na tak!
7. Na nie. Wchodzisz sobie na jakiś warp, gdzie pełno graczy i cały czas jesteś ortruty i nic nie widzisz, bo gracze tylko tego używają.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

A co do pkt. 6, to może dodać nowe bronie i dać jedną z nich dla vip?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


RE: Stare dobre propozycje - Cichusek - 05-06-2017

1. i zaraz bedzie spam na forum "dodaj naboje do sklepu, bo nie mam czym strzelac, a z graczy malo ich wypada tak samo jak apteczek"
2. wzgledy estetyczne, pomysle.
3. a jaki bys chcial luk tam zobaczyc? znajdz teksturke 64x64, to zobacze czy bedzie pasowala do reszty broni.
4. moge postawic takie szklo w podlodze/suficie, fajnie bedzie to wygladalo, ale nie na calosci.
5. wtedy nikt nie bedzie korzystal z mniejszego enchantu, nie chce aby nowi gracze szybko gineli i mieli ciezko, mozna powiedziec, ze tutaj glownie liczy sie skill, a nie osiagniecia, dlatego jest jeden slaby enchant aby nie bylo takiej roznicy.
6. nie zmienie.
7. tez nie dodam, tak jak napisal flp byl irytujacy.


RE: Stare dobre propozycje - h3zquu - 05-06-2017

Jezeli chodzi o luk to myslalem bardziej taka kusza, albo poprostu dodac nowa bron jako kusza, a luk zastapic.

A o szklo mi chodzi zeby taka polowa, albo poprostu mieszanka sciezki z szklem.