Odwołanie od bana.
#11
(02-24-2017, 17:29)ZabijakaPL1337 napisał(a): Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 33 stacki bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma..
Taka sprawiedliwość.

Taka sprawiedliwosc. Zlapalem cie na cheatach a dostales bana na dzien podczas gdyby inni dostaja tydzien. W twojej sytuacji powinien byc perm gdyz bylo to po unbanie. Sprawiedliwie, prawda?

(02-24-2017, 17:30)IamAwesomeArcher napisał(a):
(02-24-2017, 17:29)ZabijakaPL1337 napisał(a): Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 33 stacki bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma..
Taka sprawiedliwość.

Potwierdzam, jakiś czas temu Szwed kłócił się z TynkąGamePlay o to, że ten nick jest podobny do Tynka_2005, nawoływał ją [tą pierwszą] do samobójstwa poprzez powieszenie.

Straszne. Na pewno by sie posluchala
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
(02-24-2017, 17:31)HubPlayGames napisał(a):
(02-24-2017, 17:29)ZabijakaPL1337 napisał(a): Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 33 stacki bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma..
Taka sprawiedliwość.

Taka sprawiedliwosc. Zlapalem cie na cheatach a dostales bana na dzien podczas gdyby inni dostaja tydzien. W twojej sytuacji powinien byc perm gdyz bylo to po unbanie. Sprawiedliwie, prawda?

(02-24-2017, 17:30)IamAwesomeArcher napisał(a):
(02-24-2017, 17:29)ZabijakaPL1337 napisał(a): Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 33 stacki bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma..
Taka sprawiedliwość.

Potwierdzam, jakiś czas temu Szwed kłócił się z TynkąGamePlay o to, że ten nick jest podobny do Tynka_2005, nawoływał ją [tą pierwszą] do samobójstwa poprzez powieszenie.

Straszne. Na pewno by sie posluchala

W realnym życiu za to pociągnięto by Szweda z Kodeksu Karnego Artykuł 151: "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5."

Może i tutaj, w grze, świat jest wobec niektórych łagodny, wręcz głaszcze ich po głowie, to jednak realne życie jest nieco inne i zawsze można znaleźć na kogoś paragraf. I źle interpretujecie moje cytowanie paragrafów twierdząc (uwaga, Tails), że pozwałbym kogoś do sądu za obrażanie w Minecraftcie. Podkreślam, iż artykuły i paragrafy są jedynie tutaj solidnym podparciem.

I teraz taki "spam" się robi, że zaraz ktoś (aka Rzepielinka, polecam poszukać w jednej z propozycji o itemkach w sklepie) napisze, że to jest koncert życzeń i tyle będzie. A ja wtedy odpowiem: "Że co? Że dyskusja na temat perma Abukum *ekhem* AwesomeFilipa to koncert życzeń? To tylko wymienianie argumentów. Nic innego.".

Niedostępny
#13
HubPlayGames:
Taka sprawiedliwosc. Zlapalem cie na cheatach a dostales bana na dzien podczas gdyby inni dostaja tydzien. W twojej sytuacji powinien byc perm gdyz bylo to po unbanie. Sprawiedliwie, prawda?



AwesomeFilip niedawno dostał ubana i też miał bana za cheaty I dlaczego piszesz że powinien ja dostać perma a on to już nie ?
I ja dostałem unbana parę miesięcy temu.
Do tego ja nikogo nie wyzywam i nic w tym stylu jak AwesomeFilip.
A kiedyś same bany miałem za obrazę kogoś a nie za cheaty.


W ogóle to jest dziwne mu od razu dałeś "bana" a mi dopiero po kilku dniach...
Za dużo sobie pozwalasz Panie Hubie Tongue
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości