Odwołanie od bana.
#1
Exclamation 
W tym wątku mówię jak najbardziej tonem spokojnym, nie chcę, by źle mnie zinterpretowano. Dziękuję.

W tym wywodzie (4 w ciągu ostatnich 7 dni, wybaczcie, ale na szczęście krótszym niż poprzednie) przedstawię, że długość bana dla AwesomeFilipa jest jak najbardziej nieodpowiednia. Dlaczego ten gracz dostał bana na tak krótko? Przypomnę Pana Cichuska słowa: "minelo juz pol roku, wiec zobaczymy jak to z toba bedzie.
jak widac duzo osob bylo na nie, ale tyle miesiecy to jest troche czasu, wiec cie odbanowalem.
nie rob multikont, nie cheatuj i najlepiej graj sobie po cichu.
jak cos zrobisz, to znowu dostaniesz bana. ". Jak Pan widzi, powiedział Pan, iż AwesomeFilip znów dostanie bana [odbieram to, jak obietnica perma za coś złego], jeśli nabroi. No i nabroił. I dostał śmiesznie krótkiego bana! Co to dla niego te 12 godzin?... Wiem, że jestem bardzo niewygodną osobą do dyskusji, bo 1. trudno się ze mną dogadać 2. będę się bił do końca 3. mam praktycznie niezłomne poglądy. A teraz wstęp właściwy




Powiedzcie mi, jakim cudem AwesomeFilip dostał bana na jakieś 12 godzin? Za nawoływanie do obrażania innych? Za ich przekupywanie? Za wielokrotne, powtarzam, wielokrotne obrażanie mnie? Oczywiście zaraz znajdzie się ktoś kto powie "oj bidu bidu, co sie tak zloscisz, to tylko gra, miej to gdzies, a nie daj sie sprowokowac [a to a tamto i jeszcze wiele innych <<mundrosci>>]". Ktoś inny powie "weź, dostał bana, daj sobie z tym spokój", a jeszcze ostatni powie, że się za bardzo denerwuję i biorę wszystko do siebie + przytaczam wszystko z realnego życia. Czemu nie wziąłem tego trzeciego i czwartego założenia? Bo to akurat prawda i przyznaję się, że jestem nerwowy i wrażliwy + skąd mam niby przytaczać moje prawa? Od czegoś są te ustawy, paragrafy i kodeksy... Co nie zmienia faktu, że się nie zgadzam z długością bana dla AwesomeFilipa (oraz tych, którzy się dali przekupić). Do czego dążę? Dążę do tego, że jestem święcie przekonany, iż każda inna osoba za taką formę obrażania (i nawoływania do obrażania innych za pieniądze!) dostała by przynajmniej tydzień bana, jeśli nie perm z miejsca. A on? 12 godzin? Pfi! Co tam, że przynajmniej 11 osób mnie obrażało i szkalowało, co z tego, że "lider" obrażających ich przekupywał tym tekstem np. "kto napisze IamAwesomeArcher jest gupi/jest oszust ten dostanie 5k/10k", co z tego, że próbowano niszczyć moją reputację, co z tego, co z tego i co z tego. NIC!

Teraz przytoczę punkty Tailsa:
1. "Po pierwsze, większość nie ma pojęcia o czym ty wógole piszesz." -> I tu skomentuję to następująco: Jak nie wiadomo o czym mówię? Wszystko przecież kręci się wobec tego, że AwesomeFilip mnie wielokrotnie obrażał i znieważał i nakłaniał innych do obrażania i lekceważenia.
2. "Po drugie, sam robisz większe zamieszanie..." -> Nie. Ja walczę o swoje. Walczę o to, żeby nie było takich chamów jak AwesomeFilip, nie uznaję siebie za chama, po prostu walczę o swoją reputację. Ktoś oczywiście zaraz mi powie, że ja "krzyczę dla krzyczenia, krzyczę dla narobienia sobie <<fejmu>>". Nieprawda, nie dlatego kryczę.
3. "Po trzecie, odniose się cytowania. Jak uważasz że to odpowiednie, to proszę cię bardzo. Idź do sądu bo ktoś nazwał cię głupkiem w Minecraftcie, albo zbudował coś bardzo podobnego... Zobaczymy czy ktoś, potraktuje cię poważnie." -> Wcale nie składam pozwów ani wniosków do sądu za takie rzeczy, po prostu najzwyczajniej przytaczam rzeczy z codziennego życia, a o pomoc i interwencję proszę osoby o odpowiednim kompetencjach (w tym przypadku Cichuska i Hub'a). A paragrafy i artykuły służą mi jedynie jako mocne podparcie dla sprawy.

A teraz klimaty "spiskowoteoriowe". I podkreślę, iż, to co teraz napiszę w tym akapicie jest wyssane z palca i to tylko przypuszczenia, proszę mi nie dawać warnów ani banów za to, że oskarżę Szanownego Pana Cichuska o pewną rzecz. A ta rzecz to: Co jeśli AwesomeFilip ma układy z Cichuskiem? Co jeśli AwesomeFilip ma haki na Cichuska i co jeśli AwesomeFilip i Cichusek mają swego rodzaju... wspólne interesy? To by sugerowało, że niektórzy są ponad prawem i że nie każdy jest równo traktowany. Jeśli oskarżenie jest fałszywe, z góry przepraszam, po prostu mnie złości to, że ten ban jest taki krótki, on następnego dnia przyjdzie i również może zacząć obrażać. Ale to tylko spiskowa teoria...

Mam wielkie nadzieje, że nie będę miał problemów za poruszenie, jakby to powiedzieć... tematu tabu. Bardzo serdecznie dziękuję za przeczytanie wywodu i zapraszam do komentowania.

Pięćsetny post.

Niedostępny
#2
z tego co widzialem, to gracz AwesomeFilip13 pisal na czacie tylko, ze jestes oszustem, a potem zaczal cie troche wyzywac.
no i oczywiscie spamowal swoim kanalem na youtube.
nie wiem ile razy to wszystko napisal i od jak dlugiego czasu to wszystko trwa, ale na screenach moze z 10x cie nazwal oszustem.
bana dostal nie za to co ci mogl robic przez ostatnie dni, tylko za to co przedstawiles i mysle, ze 12 godzin to adekwatna ilosc czasu do jego zlego zachowania, nie sadze aby taki wybryk moglby wplynac na dostanie bana na stale, wtedy bardziej mi chodzilo o ponowne oszustwa i cheatowanie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Wielka szkoda Sad Nie powiem Panu, że poczułem się rozczarowany, ponieważ Pana szanuję za cierpliwość wobec mnie, prawda? Smile Natomiast niestety AwesomeFilip przed swoim pierwszym permem również wyzywał :/ Co z tego, że nie cheatował, ale nawoływał do obrażania, a przez to niszczenia reputacji. Uważam osobiście, że to mocny zarzut.

Niedostępny
#4
Dodatkowo, po swoim unbanie AwesomeFilip nadal cheatował, otrzymał bana od Huba na 7 dni, nie zmienił się
[Obrazek: 8632a6328d57.png]
Wymienię 100k na classicu za 10 zł PSC.
[Obrazek: 02b1f34083d6.png]
#5
Zdecydowanie jestem za permem dla niego. Pomyślmy nie tylko o tym jednym obrażaniu, ale o jego całej "karierze" na Sky-Landzie. Jak zbierzemy to razem, to będzie większa kartoteka niż Kuny Rozpruwacza czy tak kogoś.

Tak wgl to mam wrażenie, że SZWED i AwesomeFilip są ponad prawem na tym serwerze...
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#6
Jeszcze dobiję AwesomeFilipa jego banem za multikonto: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...esomeFilip

Niedostępny
#7
(02-24-2017, 17:21)#Anonymous napisał(a): Dodatkowo, po swoim unbanie AwesomeFilip nadal cheatował, otrzymał bana od Huba na 7 dni, nie zmienił się

Jeszcze raz cos zrobi to dostanie dluzszego bana.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
A tu ban za posiadanie cheatów (choć nie używanie ich na pvp): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?...esomeFilip

Niedostępny
#9
Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 64x33 bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma...
Taka sprawiedliwość.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
(02-24-2017, 17:29)ZabijakaPL1337 napisał(a): Gracz Szwed może robić wszystko, bo jego kolega HubPlayGames broni go w każdej sytuacji Tongue Ile razy Szwed mi się chwalił że ma 33 stacki bloków diaxów a to oznacza tylko jedno x-ray Big Grin
Do tego ile już razy dostaje na forum banów, a dalej nie ma perma..
Taka sprawiedliwość.

Potwierdzam, jakiś czas temu Szwed kłócił się z TynkąGamePlay o to, że ten nick jest podobny do Tynka_2005, nawoływał ją [tą pierwszą] do samobójstwa poprzez powieszenie.

Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości