Nerf karabinu
#11
(02-13-2017, 17:34)Mati :) napisał(a): A zmniejszyc tak moze naboje do 15 w karabinku?

co to za karabin jak ma tyle naboi? juz i tak ma malo.
byloby milo jakby ktos sprawdzil te odrzuty, bo samemu jest ciezko, a ja nie mam za bardzo na to teraz czasu. chyba jest lepiej, ale nie wiem czy nie przesadzilem w odwrotna strone.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Sprawdzę to potem
Dobrze rozumiem że tylko odrzut karabinu został w nim zmieniony ?
¯\_(ツ)_/¯
#13
(02-13-2017, 18:05)Croxx napisał(a): Sprawdzę to potem
Dobrze rozumiem że tylko odrzut karabinu został w nim zmieniony ?

w karabinie i pistolecie zostal zmieniony odrzut.
a pistolet zostal tez lekko oslabiony.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#14
Witam
obawiam sie iz nie takie byly oczekiwania Croxxa jak i graczy odrzut faktycznie zostal zmienony jak bylo wspominane wczesniej jednak wedlug mnie zmiana nadal nie jest satysfakcjonujaca problemem przed zmiana byl odrzut do tylu oraz przygwozdzenie teraz natomiast nadal wystepuje odrzut jednak w innej postaci mianowicie gracz zostaje wypychany tylko i wylacznie w wzwyz oraz zostaje lekko przyciagany do przodu (nie wiem jak to jest mozliwe)

oczywiscie pozostawiam to do dyskusji czy jest to oczekiwany efekt
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#15
Przywrocic efekt oddalania pistoletu niz do gory mocno, bo teraz trudniej poznac cheatera ktory uzywa antyknockbacka.
#16
(02-14-2017, 18:06)Snaxx napisał(a): nadal wystepuje odrzut jednak w innej postaci mianowicie gracz zostaje wypychany tylko i wylacznie w wzwyz oraz zostaje lekko przyciagany do przodu (nie wiem jak to jest mozliwe)

wedlug mnie odrzut byl dosyc duzy, byl on domyslny tak jakby ktos cie uderzyl lapka albo mieczem (sam nie wiem), wiec teoretycznie uznalem ze taki knockback jest ustawiony na poziom 0 i aby go zmniejszyc ustawilem jego poziom na -1, czyli przyciaganie. rozegralem kilka rund z takimi ustawieniami i widzialem, ze gracza rusza, ale jednak myslalem ze wciaz jest on lekko odpychany, a nie przyciagany.

zmienilem teraz knockback na poziom 0, czyli teoretycznie wylaczony, lub mniejszy niz domyslny (przed zmianami w ogole nie byl ustawiany, wiec byl domyslny).
mozesz teraz znow przetestowac jak to sie ma do rzeczywistosci, jezeli takie cos nadal nie przyniesie efektow to nic juz sie nie da zrobic, gdyz zawsze cos jednak musi wystapic, a minimalnego odrzutu nie moge juz zmniejszyc. kiedys byla po prostu starsza wersja pluginu i po jego aktualizacji pare rzeczy widocznie uleglo zmianie, bronie staly sie bardziej czule na odrzuty i strzaly, dlatego jakis czas temu robilem takie zmiany ze snajperkami i innymi broniami aby ustawic je na takie jakie byly.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości