Pomocnik
#11
(02-02-2017, 17:30)DPSGaming napisał(a):
(02-02-2017, 17:28)HubPlayGames napisał(a): Cichusek chyba i tak wie, ze jestem ogarnięty i nie wydziwiam, a już na pewno nie obrazam dzieci które tu graja a jeszcze nie umieja ortografii

W tym momencie niektóre osoby mogły poczuć się urażone poprzez nazwanie ich "dziećmi". :/
 "Ustawowe pojęcie dziecka. 1. W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności."

Źródło: https://www.google.pl/url?sa=t&source=we...aZioAPndEQ

Polecam się zapoznać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
#12
skoro tak mnie oceniacie, może napiszecie jaki powinien być admin?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
Ja nie będę marnował czasu ponieważ ta rozmowa nie ma sensu z tobą.
Żegnam.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#14
(02-02-2017, 17:39)Kacpi ^^ napisał(a):
(02-02-2017, 17:30)DPSGaming napisał(a):
(02-02-2017, 17:28)HubPlayGames napisał(a): Cichusek chyba i tak wie, ze jestem ogarnięty i nie wydziwiam, a już na pewno nie obrazam dzieci które tu graja a jeszcze nie umieja ortografii

W tym momencie niektóre osoby mogły poczuć się urażone poprzez nazwanie ich "dziećmi". :/
 "Ustawowe pojęcie dziecka. 1. W rozumieniu ustawy dzieckiem jest każda istota ludzka od poczęcia do osiągnięcia pełnoletności."

Źródło: https://www.google.pl/url?sa=t&source=we...aZioAPndEQ

Polecam się zapoznać.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Zgodzę się z tym. Niestety jest jeszcze coś takiego jak własna godność. Niektórzy nastolatkowie mimo, że nadal są dziećmi czują się już na tyle dorosłymi ludźmi, że coś takiego może ich obrazić. Poza tym z serwerów sieci sky-land.pl mogą korzystać również osoby pełnoletnie, które czasami nie umieją ortografii.

Dodam, że zbaczamy z tematu wątku. Prosiłbym o własne opinie na temat pomocnika, o którym mowa i ewentualnie opinie na temat mojej opinii.

----------------------------------------
Już nie chciałem cytować słów pomocnika ale odpowiem ci w skrócie jaki powinien być członek administracji (moim zdaniem):
- pomocny: pomagać np. w sprawach problemowych w miarę możliwości, a nie jak mi się zachce
- sprawiedliwy
- uczciwy
- przestrzegający zasad obowiązujących na serwerze.
Tu masz kilka punktów i już się nie wypowiadam w tym temacie.
[Obrazek: S02sP6a.jpg]
#15
zamykam ten temat, bo robi sie z tego nic innego jak zwykla klotnia.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości