Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20
Pomocnik - Wersja do druku

+- Forum | Sky-Land.pl | Sieć Serwerów Minecraft 1.8 - 1.20 (https://forum.sky-land.pl)
+-- Dział: Nasze serwery: (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=116)
+--- Dział: PvP z Pistoletami (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=94)
+---- Dział: Ogólne (https://forum.sky-land.pl/forumdisplay.php?fid=111)
+---- Wątek: Pomocnik (/showthread.php?tid=25266)

Strony: 1 2


Pomocnik - DPSGaming - 02-02-2017

Napisałbym do właściciela w wiadomości prywatnej aby tego nie nagłaśniać ale wiem, że nie otrzymam odpowiedzi więc pisze tutaj.

Nie wiem czy jest też tak z innymi graczami ale ja osobiście czuje się zlewany przez nowego pomocnika. Sądzę, że nie spełnia on swoich obowiązków, a czasami nawet nadużywa swoich uprawnień.

Nie spełnia swoich obowiązków, ponieważ z tego co wiem to jako pomocnik powinien pomagać graczom w sprawach kontrowersyjnych ale i nie tylko dotyczących serwera czego nie robi. Nie mam niestety dowodów, ponieważ myślałem, że to jednorazowy incydent. Teraz widzę, że tyczy się to mnie oraz pewnego innego gracza, którego chyba wszyscy znają.

Moim zdaniem nadużywa swoich uprawnień, ponieważ bodajże wczoraj widziałem sytuacje na czacie gdzie owy pomocnik, którego nicku nie będę wymieniał (UWAGA!) groził pewnemu graczowi banem. Pamiętam, że za coś takiego Cichusek dawał kiedyś bana.

Co wy sądzicie o tej osobie?

EDIT: Dany pomocnik troszeczkę się zmienił odkąd ma taką władzę, a do tej pory go lubiłem Smile

TO NIE JEST SKARGA NA POMOCNIKA! TO JEST WĄTEK, KTÓRY MA POZWOLIĆ GRACZOM WYRAZIĆ SWOJĄ OPINIĘ NA TEMAT NOWEGO POMOCNIKA!


RE: Pomocnik - Kacpii1337 - 02-02-2017

1. Dobra składnia.
2. Może dawał ostrzeżenie? Pomyśl czasem.
3. Hub jest dobrym helperem.
4. Jeśli masz jakiś problem złóż skargę, tylko pamiętaj że musisz mieć dowody.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Pomocnik - HubPlayGames - 02-02-2017

jeśli ciagle piszesz na chacie moje nazwisko nieważne w jakiej formie to myślisz, ze będę darzyl ciebie sympatia? na jakie pytania ci nie odpowiedziałem? po prostu próbujesz być wredny i czepiasz się o szczegoly. chyba nikt nie jest idealny


RE: Pomocnik - joowitaaa - 02-02-2017

hubi jest supi i go kocham i jest dobrym helperem dziekuje ze moglam wyrazic swoja opinie


RE: Pomocnik - Kacpii1337 - 02-02-2017

(02-02-2017, 17:20)ZabijakaPL1337 napisał(a): DPSGaming ma racje.
Ponieważ na pvp się do mnie tepa i do tego patrzy się jak gram i inne różne takie rzeczy.
Dawid nie przesadzaj, po prostu sprawdza czy nie używasz Huzuni. Do każdego się tepa.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Pomocnik - Cichusek - 02-02-2017

(02-02-2017, 17:23)Kacpi ^^ napisał(a):
(02-02-2017, 17:20)ZabijakaPL1337 napisał(a): DPSGaming ma racje.
Ponieważ na pvp się do mnie tepa i do tego patrzy się jak gram i inne różne takie rzeczy.
Dawid nie przesadzaj, po prostu sprawdza czy nie używasz Huzuni. Do każdego się tepa.

akurat to powinien robic na vanishu, mozliwe, ze zapomnial go wlaczyc.


RE: Pomocnik - Zabijaka - 02-02-2017

DPSGaming ma racje.
1:Tepa się na pvp i zabija.
2:Spami na cl i na innych trybach.
3Tongueatrzy się jak gram ponieważ mnie nie lubi i chce żebym miał perma.
4:Jest nie miły dla innych graczy na przykład tych co mają problem z ortografią śmieje się z nich i pisze jak oni.
5Tonguerowokuje i manipuluje innymi osobami.
6:Niektórych graczy najbardziej lubi i na przykład ktoś z nich przeklina itp gra na czitach to on nawet bana nie da.
7:Nie jest sprawiedliwi dla wszystkich , pomocnik powinien być taki sam jak dla wszystkich graczy a nie że tego nie lubi to już mu nie pomoże czy coś w tym stylu.
8:Nie polecam tego gracza i nie pozdrawiam ZabijakaPL1337
Wszystko jest dobrze,wszystko jest zle.


RE: Pomocnik - HubPlayGames - 02-02-2017

Jestem sprawiedliwy, oczywiście ze najlepiej jakby bana miały osoby ktorzych nie lubisz, zabijaka. a twoje wszystkie oskarżenia nie maja poparcia w postaci dowodow wiec jeśli jeszcze masz cos do dodania to proszę bardzo. Cichusek chyba i tak wie, ze jestem ogarnięty i nie wydziwiam, a już na pewno nie obrazam dzieci które tu graja a jeszcze nie umieja ortografii


RE: Pomocnik - DPSGaming - 02-02-2017

(02-02-2017, 17:28)HubPlayGames napisał(a): Cichusek chyba i tak wie, ze jestem ogarnięty i nie wydziwiam, a już na pewno nie obrazam dzieci które tu graja a jeszcze nie umieja ortografii

W tym momencie niektóre osoby mogły poczuć się urażone poprzez nazwanie ich "dziećmi". :/


RE: Pomocnik - Zabijaka - 02-02-2017

Niestety ja nie jestem taki jak ty , ponieważ nie piszę na nikogo na forum i nie wysyłam skrinów a właśnie że skriny mam ale nie pokażę ponieważ nie jestem konfidentem.