Obaraza
#11
Podsumujmy to:
- SZWED na 100% nie dostanie bana (mało),
- Zdrowix powinien mieć bana za cheaty i to co tutaj napisał ;-;
- Zdrowix taki pewien że hub go nie karze? Napisał na pistoletach szwed k***** to mute dostał...

EDIT: Samo POSIADANIE cheatów jest karane, więc nie pisz że nie używałeś bo to nie było raz jak używałeś.
#12
Dziękuję za uwagę. Życzę miłej nocy. Do jego kompa nic nie mam. Ale widziałem, że będziecie po jego stronie...
NIEKULTURALNY TO BYŁ SZWED I JEST
#13
(12-29-2016, 21:17)Sivvy Zdrowix napisał(a): Napisałem coś w stylu "Czy szwed wogóle jeszcze gra? Nawet się cieszę, jak nie. :>" Chyba nawet to. On mi zaczął jechać tekstami, że jestem psem, to mu odpisałem, że "Aleś mi pojechał biedaczku" a on ten słaby TEXT. Wg mnie powinien być perm na chat dla niego. Jest debilem, obraża mnie jak wejde na serwa takimi tekstami, i spamuje. A pozatym pewnie jak jest Hub dostane zaraz bana, bo oni są w spółce.

Maks. Mute jest na 10 lat. Wiem bo przekonałem się od hayera (po 5 min odmutowal).
A że on cie obraża jak wejdziesz na serwer to nie masz na to dowodów. Mnie też obraża i co? Ja z tym nic nie robi bo po co? Skoro i tak się opanuje.

(12-29-2016, 22:08)Sivvy Zdrowix napisał(a): NIEKULTURALNY TO BYŁ SZWED I JEST

Jedynie kto jest nie kulturalny to ty. Na całym wątku, wszystkie twoje odpowiedzi to obraza. Tobie się należy ban, nie szwedowi.
#14
Może nie było to ujęte jakimiś wulgarnymi słowami, ale teksty typu "gumka pękła i jesteś" na pewno są żenujące i żałosne. Uważam, że powinien ponieść karę, a jeśli Zdrowix prowokował to tak samo powinien zostać ukarany. Według mnie nie było to zbyt mało na bana.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#15
Jak mi dacie bana, a jemu nie, lub nikomu nie dacie to od dziś będę takimi pociskami go dziurawił, że jak będzie prosił o bana dla mnie to napiszę tylko "Prowokowałeś mnie" i tyle.
Wiem co oznacza ciul i mnie nie poprawiaj.

DOBRANOC
#16
Heheh...

po co te nerwy?Moim zdaniem za mało na bana dla szweda,jakby pisał coś więcej to dostał by na jakiś jeden dzień (a jak już ma dostać to max na 3 godz)

I to jest pewne,że dostaniesz ostrzeżenie za spam... (zdrowix)
raz chyba starczy,my rozumiemy (niektórzy).Nie trzeba się nam 10 razy powtarzac ;_;

Ale ja sie powtórze,za mało na bana troche,powinieneś Ty mieć za cheaty więc sie ciesz,że nawet najkrótszego nie dostałeś...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości