Obaraza
#1
Zdrowix
SZWED
https://snag.gy/CeTtNV.jpg
Obrażanie

Jeśli to widzisz SZWED, to wiedz że mogłem to zgłosić na policję.

Poproszę o muta na zawsze dla niego, bo obraża rodziny innych nie mając o nich pojęcia. Sam pewnie jest homunculusem wychodowanym w puszkach po konserwach.
#2
Moim zdaniem za mało na bana(jak bym coś miał w ogóle do powiedzenia)
Dodatkowo czy ty go czasem nie prowokowałeś na tym ss?
Roses are red
Violets are blue
Omae wa
Mou shindeiru ;-;
#3
Napisałem coś w stylu "Czy szwed wogóle jeszcze gra? Nawet się cieszę, jak nie. :>" Chyba nawet to. On mi zaczął jechać tekstami, że jestem psem, to mu odpisałem, że "Aleś mi pojechał biedaczku" a on ten słaby TEXT. Wg mnie powinien być perm na chat dla niego. Jest debilem, obraża mnie jak wejde na serwa takimi tekstami, i spamuje. A pozatym pewnie jak jest Hub dostane zaraz bana, bo oni są w spółce.
#4
Prowokowałeś go, przypominam że świętym nie jesteś. To że nie dostałeś bana za cheaty to się ciesz. Zgadzam się z kaukazu, mało na bana.
#5
To zaraz go będę obrażał na classicu lub na pisto, a potem też napiszę za mało na bana. Ale wszyscy napiszą - Nie, ban!
Ciul, że go prowokowałem? Co ma piernik do wiatraka? Wg was jak bym etraz zwyzywał sZWEDA to ban 100%%%%%%%%%%
Nie ma litości. On jest GŁUPI . To niech Cichusek da mu bana chociaż na tydzień.

Co do siebie to mam jeszcze dystans, ale jeśli chodzi o rodzinę, to...

A z resztą sami widzicie, nie będę krył - Nie lubię go.
#6
(12-29-2016, 21:36)Sivvy Zdrowix napisał(a): To zaraz go będę obrażał na classicu lub na pisto, a potem też napiszę za mało na bana. Ale wszyscy napiszą - Nie, ban!
Ciul, że go prowokowałem? Co ma piernik do wiatraka? Wg was jak bym etraz zwyzywał sZWEDA to ban 100%%%%%%%%%%
Nie ma litości. On jest GŁUPI . To niech Cichusek da mu bana chociaż na tydzień.

Co do siebie to mam jeszcze dystans, ale jeśli chodzi o rodzinę, to...

A z resztą sami widzicie, nie będę krył - Nie lubię go.

Możesz się uspokoić? Wątpie żeby dostał bana.
#7
(12-29-2016, 21:17)Sivvy Zdrowix napisał(a): Napisałem coś w stylu "Czy szwed wogóle jeszcze gra? Nawet się cieszę, jak nie. :>" Chyba nawet to. On mi zaczął jechać tekstami, że jestem psem, to mu odpisałem, że "Aleś mi pojechał biedaczku" a on ten słaby TEXT. Wg mnie powinien być perm na chat dla niego. Jest debilem, obraża mnie jak wejde na serwa takimi tekstami, i spamuje. A pozatym pewnie jak jest Hub dostane zaraz bana, bo oni są w spółce.

Wcale go nie obrazasz, wcale nie prowokujesz.

O jaka spolke ci chodzi? Skoro chodze z nim do klasy i jest moim kolega to chyba bede go bronic tak? Smile jak cos robi to mu zwracam uwage jak kazdemu.

I tak w ogole to sie dziwie czemu nie masz bana za cheaty :/
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
(12-29-2016, 21:40)HubPlayGames napisał(a):
(12-29-2016, 21:17)Sivvy Zdrowix napisał(a): Napisałem coś w stylu "Czy szwed wogóle jeszcze gra? Nawet się cieszę, jak nie. :>" Chyba nawet to. On mi zaczął jechać tekstami, że jestem psem, to mu odpisałem, że "Aleś mi pojechał biedaczku" a on ten słaby TEXT. Wg mnie powinien być perm na chat dla niego. Jest debilem, obraża mnie jak wejde na serwa takimi tekstami, i spamuje. A pozatym pewnie jak jest Hub dostane zaraz bana, bo oni są w spółce.

Wcale go nie obrazasz, wcale nie prowokujesz.

O jaka spolke ci chodzi? Skoro chodze z nim do klasy i jest moim kolega to chyba bede go bronic tak? Smile jak cos robi to mu zwracam uwage jak kazdemu.

I tak w ogole to sie dziwie czemu nie masz bana za cheaty :/
Jak Szwed obraża kogoś rodziców to jest dobrze i nie dostanie bana, BO:
(12-29-2016, 21:40)HubPlayGames napisał(a): Skoro chodze z nim do klasy i jest moim kolega to chyba bede go bronic
Ciul ma do tego wytłumaczenie: Bo Zdrowix prowokował.
Jak będziesz w sądzie za kradzież radia z samochodu to racjonalnym wytłumaczeniem będzie "Ta nalypka na radiu mi się spodobała i mnie prowokowała przez 2 lata wyglądem więc wziąłem".
I tak jak dostanie bana to będzie wszystkich kłamał, że ma kompa za 7k (Może ma, ale czeskich koron), i i tak będzie wszystkich dalej cisnął.

Niech Cichusek się wypowie
#9
(12-29-2016, 21:53)Sivvy Zdrowix napisał(a):
(12-29-2016, 21:40)HubPlayGames napisał(a):
(12-29-2016, 21:17)Sivvy Zdrowix napisał(a): Napisałem coś w stylu "Czy szwed wogóle jeszcze gra? Nawet się cieszę, jak nie. :>" Chyba nawet to. On mi zaczął jechać tekstami, że jestem psem, to mu odpisałem, że "Aleś mi pojechał biedaczku" a on ten słaby TEXT. Wg mnie powinien być perm na chat dla niego. Jest debilem, obraża mnie jak wejde na serwa takimi tekstami, i spamuje. A pozatym pewnie jak jest Hub dostane zaraz bana, bo oni są w spółce.

Wcale go nie obrazasz, wcale nie prowokujesz.

O jaka spolke ci chodzi? Skoro chodze z nim do klasy i jest moim kolega to chyba bede go bronic tak? Smile jak cos robi to mu zwracam uwage jak kazdemu.

I tak w ogole to sie dziwie czemu nie masz bana za cheaty :/
Jak Szwed obraża kogoś rodziców to jest dobrze i nie dostanie bana, BO:
(12-29-2016, 21:40)HubPlayGames napisał(a): Skoro chodze z nim do klasy i jest moim kolega to chyba bede go bronic
Ciul ma do tego wytłumaczenie: Bo Zdrowix prowokował.
Jak będziesz w sądzie za kradzież radia z samochodu to racjonalnym wytłumaczeniem będzie "Ta nalypka na radiu mi się spodobała i mnie prowokowała przez 2 lata wyglądem więc wziąłem".
I tak jak dostanie bana to będzie wszystkich kłamał, że ma kompa za 7k (Może ma, ale czeskich koron), i i tak będzie wszystkich dalej cisnął.

Niech Cichusek się wypowie

Sloneczko, chyba nie doczytales, ze karze go jak cos zrobi, jak kazdego innego gracza. I "ciul" oznacza "ch*j" wiec nie radze tego pisac bo to troche niekulturalne
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
(12-29-2016, 21:53)Sivvy Zdrowix napisał(a): Ciul ma do tego wytłumaczenie: Bo Zdrowix prowokował.
Jak będziesz w sądzie za kradzież radia z samochodu to racjonalnym wytłumaczeniem będzie "Ta nalypka na radiu mi się spodobała i mnie prowokowała przez 2 lata wyglądem więc wziąłem".
I tak jak dostanie bana to będzie wszystkich kłamał, że ma kompa za 7k (Może ma, ale czeskich koron), i i tak będzie wszystkich dalej cisnął.

Niech Cichusek się wypowie
It's time to stop.
Kto cie złapie za kradzież radia, wyjmujesz i sobie idziesz.
Co ci do tego, czy ma takiego kompa
No i co z tego, że ma Huba po swojej stronie, jak Cichy zbanuje to Hub nie odbanuje
Widać, że prowokowałeś, co nie zmienia faktu, że pojechał po rodzinie

coś jeszcze?
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości