Cofnąć.
#1
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24263 <<< Osoby które zostały zbanowane powinny mieć cofnięte levele z ostatniego restartu (Dzis 3:00).
#2
Jestem za! jak mogą być wynagrodzeni za coś czego bez fk by nie zdołali osiągnąć.
Niech zostaną przekreśleni taką jakby kreską
poka poka poka
#3
(12-26-2016, 21:01)Mati :) napisał(a): http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=24263 <<< Osoby które zostały zbanowane powinny mieć cofnięte levele z ostatniego restartu (Dzis 3:00).

no wiesz, niektórym cofnie 700 a drugim 100, wiec jeśli już zmniejszyć to o połowę.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Niech ich nicki zostaną wykreślone czy coś
poka poka poka
#5
wlasciwie wszyscy ci ktorzy zostali zbanowani tylko dzisiaj grali nieuczciwie, wiec dostali bana na 1 dzien.
jak dzisiaj nabili np. 1000 zabojstw, to jutro juz w ogole nic nie zdobeda, a uczciwi gracze mogli dzisiaj zdobyc np. 500 zabojstw, wiec jutro tez tyle beda mogli zdobyc i wszystko sie wyrowna.
oczywiscie to sa tylko zalozenia, bo z tym roznie bywa, niektorzy sa lepsi inni gorsi, ale nawet ci, ktorzy dzisiaj oszukiwali, to i tak zabijali innych uczciwych graczy, a nie tylko jedna osobe, ktora im sie poddawala, wiec mozna powiedziec ze jakas 1/3, moze 1/4 ich dzisiejszych zabojstw byla nieuczciwa, a reszta juz jak najbardziej byla zasluzona.

np. taki zabijaka, ktory gral uczciwie - w dniu przed eventem mial cos okolo 1300 zabojstw (w jeden dzien), wiec to nie sa jakies kosmiczne wyniki, dlatego mysle, ze zabierajac im jeden dzien gry nadal moge ich kwalifikowac do konkursu.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
Zabijace należy się wygranie tego eventu, gra caly czas, nie wynajmuje graczy do zabijania, ok. Ale inni gracze - ja, Lutynka nie mamy szans na dogonienie tych w TOP3. Dziennie wbijamy około 400lvl i to jest dla nas max bo jednak sa swieta, wyjazdy, pomoc w domu i no troche jest trudno. A jak ktoś wynajal sobie 2 czy 3 graczy to 100lvl osiagal w pol godziny. My na takie osiagniecie pracujemy ze 3 godziny... podsumowując, mysle, ze zmniejszenie im statystyk o polowe będzie dobrym rozwiazaniem
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
(12-26-2016, 21:52)HubPlayGames napisał(a): Zabijace należy się wygranie tego eventu, gra caly czas, nie wynajmuje graczy do zabijania, ok. Ale inni gracze - ja, Lutynka nie mamy szans na dogonienie tych w TOP3. Dziennie wbijamy około 400lvl i to jest dla nas max bo jednak sa swieta, wyjazdy, pomoc w domu i no troche jest trudno. A jak ktoś wynajal sobie 2 czy 3 graczy to 100lvl osiagal w pol godziny. My na takie osiagniecie pracujemy ze 3 godziny... podsumowując, mysle, ze zmniejszenie im statystyk o polowe będzie dobrym rozwiazaniem

zmniejszylem im o 1/3, bo nie sadze aby za kazdym razem zabijali tylko podstawiona osobe, ale tez innych graczy.
i tak jak juz napisalem, zatrzymujac ich na jeden dzien grania, reszta powinna spokojnie ich dogonic.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości