.
#1
Witam otóż grając dzisiaj na serwerze od początku Eventu gracz fander bardzo dużo zarabiał poziomów jak nigdy.Dzisiaj dopatrzyłem się że wraz ze swoim kolegom sleepysheepy dają się sobie zabijać , raz jeden raz drugi..
Jest to bardzo nie fair w stosunku dla tych graczy co harują zarabiają poziomy a przyjdzie ci taka dwójka osób która nie ma innego sposobu na zarobek poziomu , i własnie proponuje albo ich zbanowac na czas eventu albo usunąć ten Event i zrobić jak było wcześniej /rank , /rank nick..
Wiem że za to nie ma bana ale jak są takie eventy to mógłbym być ban albo koniec eventu i rozeszło się by bez nagród . ja osobiście jestem za zbanowaniem tych dwóch osób ponieważ nie którzy męczyli się z wbijaniem poziomów i czemu przez tych "FreeKillów" miało by się to zakonczyć?
Nie dość że się dają sobie dedac to jeszcze logają czego niestety nie udało mi sie nagrac
Dowody :
- http://sendvid.com/x4f9slko
- http://sendvid.com/1n6ujvxm
- http://sendvid.com/spur8g6d

Cichusek pisałeś że wchodząc na tą stronę masz jakąś reklamę , ja nie wiem zbytnio kiedy ci się ona włącza ale mi się jeszcze nie włączyła.

Pozdrawiam i myśle ze dostaną tego bana do konca Eventu bo psują grę!
poka poka poka
#2
Mozna po prostu nie brac ich wyniku pod uwage tak jakby wykluczyc z eventu po co zaraz cala zabawe anulowac
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#3
Jestem za
Bardzo dobry pomysl ten Oskiego
poka poka poka
#4
Nie tylko oni tak robia/robili. Ty greenvenom fander sleepysheepy awp_asiimov I inni takze wynajmowali sobie ludzi do zabijania I szczycili sie tym ze maja duzy lvl.

Oski dobry pomysl dal
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Wyraże też swoją opinię:
Myślę o tym, aby fander i sleepysheepy byli kontrolowani, bo nie dość że psują event to jeszcze dodatkowo logają obaj, jakąś kontrole by im dać, jakiś gracz by ich kontrolował, bo to jest bez sensu. Cichy robi event a tu wchodzą dwa nooby gracze i zabijają się nawzajem! Pisałem też o pvpkoks123. Poprostu, banować takie osoby i usunąć lvl na liście eventu tego. Bo to wygląda tak, że sleepysheepy daje mu kille a on ma za to wygrac vipa na miesiąc? To jest bez sensu. Najlepiej coś z tym zrobić bo to nie ma sensu.

EDIT: Gracz o nicku THE (nie pamietam dalej) pisze kazdemu na /msg, ze da im kille ale za kase na classicu. GreenVenom z tego korzystał bo widziałem. No poprostu hańba... To ma być sensowne rozwiązanie?
#6
Na przykład ja się mecze gram co dzień po jakieś 6-10 godzin, a tacy gracze jak GreenVenom,Fander,sleepysheepy szukają graczy żeby dawali się im zabijać i dają im za to hajs na classick lub jakieś inne ceny itemy, więc co to jest za sprawiedliwość..... ( To jest po prostu oszustwo nie umieją się bawić i nie graja takim sposobem dla przyjemności tylko żeby być lepszym od innych ) Więc albo bany dla nich albo niech zostaną wykluczeni z eventu...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#7
Moim zdaniem dlatego trzeba nagrywać takie osoby i one powinny być wyeliminowane lub banowane na czas eventu..
poka poka poka
#8
Są 2 wyjścia:
1.Banować
2.Wyeliminować (tzn. na evencie swiatecznym beda skreslone nicki mieli, czyli nie biorą udziału)

Pisałem już to, ale trzeba ich kontrolować!
#9
Teraz gracz o nicku GreenVenom zabija THEBOXHEAD widać nawet po ilości śmierci...
Gracz o nicku GreenVenom nabił na nim około 200 coś zabójstw mogę to potwierdzić inni gracze którzy to widzieli...
Dla mnie ten gracz powinien zostać wykluczony z eventu lub zbanowany...
Do tego gracz loga widać po statystykach...
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#10
THEBOXHEAD Pisze na /msg ze daje kille za kase na classicu...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości