.
#11
Osoby wymienione, czyli Fander,Sleepysheepy i GreenVenom powinni być wykluczeni z tego Świątecznego eventu po prostu, Sam na arence widziałem jakie sposoby mają, żeby się zabijać (strzał snajperką w kolegę bez eq, skok w górę, żeby stracić połowę serduszek i dobijanie z miecza).
Wykreślić nicki, bo jak widzę ludzi, którzy się starają to nawet taki żal się robi :p
#12
(12-26-2016, 15:45)ZabijakaPL1337 napisał(a): Teraz gracz o nicku GreenVenom zabija THEBOXHEAD widać nawet po ilości śmierci...
Gracz o nicku GreenVenom nabił na nim około 200 coś zabójstw mogę to potwierdzić inni gracze którzy to widzieli...
Dla mnie ten gracz powinien zostać wykluczony z eventu lub zbanowany...
Do tego gracz loga widać po statystykach...

Takiego czegoś nie ma w regulaminie. (nie można tego robić)
#13
Ale jest event i to jest brane za oszustwo....
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#14
Loganie - ban
A takie coś to oszukiwanie w evencie inaczej oszustwo, ale to już cichy zadecyduje.
#15
(12-26-2016, 16:31)Michu1Pl napisał(a): Osoby wymienione, czyli Fander,Sleepysheepy i GreenVenom powinni być wykluczeni z tego Świątecznego eventu po prostu, Sam na arence widziałem jakie sposoby mają, żeby się zabijać (strzał snajperką w kolegę bez eq, skok w górę, żeby stracić połowę serduszek i dobijanie z miecza).
Wykreślić nicki, bo jak widzę ludzi, którzy się starają to nawet taki żal się robi :p

Przepraszam bardzo, ale nie zwalaj winy na mnie... Niektórzy siedzieli do późnych godzin (sam widziałem). Po czym zabijali innych graczy (dla lvl'a). Więc moim zdaniem jak już te osoby mają być wykluczone, to niech będą wykluczeni Ci, którzy to robili... (wszyscy)
#16
Tyle że niektórzy zabijali INNYCH graczy.
#17
Ja na pewno tak nie robiłem widać bo dużo gram dziennie.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#18
Moim zdaniem lepiej, żeby nie było takich eventów, bo niektórzy na przykład specjalnie piszą wątki o tym, żeby być w dobrym rankingu, są kłótnie itd...
#19
Skończcie, niech się cichy wypowie.
#20
Zyciowe problemy bo vip za darmo #InstynktPolskiejCebuliPrzebudzenie
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości