Oszustwo CD
#1
Czemu nie chcecie dać tych 15k? Na końcu filmu jest wyraźnie napisane na tabliczce że villa za 15k na sprzedaż.
#2
Cichy dał ci odpowiedź, więc nie musisz robić niepotrzebnych wątków
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#3
Chcę odzyskać 15k. Było pokazane, na filmie że działka za 15k. Ja nie 15, to przynajmniej 13k
#4
15k czy 13k to zawsze jest $$$, dostaniesz działkę on bana i się ciesz, ja do Ciebie nic nie mam, ale musisz się z tą decyzją pogodzić
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#5
A skad cichy ma wziac te pieniadze?
CITY4LIFE
[Obrazek: stream_img.jpg]

#6
(11-14-2016, 20:27)BSRF napisał(a): A skad cichy ma wziac te pieniadze?

Cichy ma nadprzyrodzoną moc Big Grin
"Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili".
Niedostępny
#7
Sam miałem serwer i wystarczy komendę wpisać jak masz plugin Smile Więc chcę ten hajs albo działkę.
#8
(11-14-2016, 20:43)Zdrowix napisał(a): Sam miałem serwer i wystarczy komendę wpisać jak masz plugin Smile Więc chcę ten hajs albo działkę.

Ja chce 2 stacki beaconow i troche glow. Koncert zyczen sie zaczyna. Pogodz sie z tym ze nic nie dostaniesz bo ta tabliczka nic nie znaczy - mogliscie sobie ustalic inna cene. Cichy nie wprowadza nowych pieniedzy na serwer. Zamiast truc dupe, idz sobie zarob kase czy cos. Masz nauczke na przyszlosc
#9
nie moge zrobic czegos takiego, bo to jest sztuczne generowanie pieniedzy.
zalozmy, ze zyczylbys sobie za ta dzialke 1mln i dobrze wiesz o tym, ze nikt ci tyle nie da, ale znalazlby sie gracz, ktory cie oszuka i uda, ze kupuje ta dzialke.
tez bys sobie zyczyl ode mnie odszkodowania w takiej wysokosci?
nawet jakbys napisal mu, ze chcesz te 15k, to nie moge ci ich od tak po prostu dac, tylko jedyne co moge to zwrocic ci dzialke w takiej postaci w jakiej teraz jest.
kiedys oszust wyczyscil taka dzialke po sprzedazy i gracz juz z powrotem nie chcial tej dzialki, wiec trzeba tez sie z tym liczyc gdy sie ja sprzedaje.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
(11-14-2016, 20:49)Myszak napisał(a):
(11-14-2016, 20:43)Zdrowix napisał(a): Sam miałem serwer i wystarczy komendę wpisać jak masz plugin Smile Więc chcę ten hajs albo działkę.

Ja chce 2 stacki beaconow i troche glow. Koncert zyczen sie zaczyna. Pogodz sie z tym ze nic nie dostaniesz bo ta tabliczka nic nie znaczy - mogliscie sobie ustalic inna cene. Cichy nie wprowadza nowych pieniedzy na serwer. Zamiast truc dupe, idz sobie zarob kase czy cos. Masz nauczke na przyszlosc

Hahahahaha bo to takie łatwe... 15k i nic się nie stało. Oddajcie pieniądze i będzie po wszystkim... Albo działkę. Macie to pewnie w du*ie, bo wy sb zrobicie to VIPem, łatwym zarobkiem, a ja muszę budować budynki, które sprzedaje z zyskiem może 3k. Kupuje to soba 1 na 200 odwiedzających działkę. Nie raz dostałem Mute'a za spam, że sprzedaje działkę. I co każdy mnie będzie osuzkiwał i mam jakiś sens grania? A wy tylko powiecie, że mogłem się coś tam spytać, chociaż jest wyraźnie napisane VILLA ZA 15K. Ale wy "Nie, koncert życzeń". Ja też chciałbym głowę. I właśnie po nią może zbieram pieniądze. Ale wy nieeeee, bo połowa forum "masz się z tym pogodzić". Dajcie mi każdy po 15k i napiszcie na serwerze, że daliście 15k i to was nie obchodzi lub nie chcecie tych pieniędzy. To jest trochę wielka sumka, mogę sb za tyle kupić miecz, albo set - oczywiscie z enchantem.
"Sztuczne generowanie pieniędzy" Bożeeee, to weźcie jemu hajs i dajcie mi. Trudne? Komendą /money warp dudusxp 15000 i zróbcie /money for Zdrowix 15000. Sztuczne generowanie, gdy można tylko przeniesc piniądze z konta dudusxp do Zdrowix. Widzę, że duży problem.

(11-14-2016, 20:57)Cichusek napisał(a): nie moge zrobic czegos takiego, bo to jest sztuczne generowanie pieniedzy.
zalozmy, ze zyczylbys sobie za ta dzialke 1mln i dobrze wiesz o tym, ze nikt ci tyle nie da, ale znalazlby sie gracz, ktory cie oszuka i uda, ze kupuje ta dzialke.
tez bys sobie zyczyl ode mnie odszkodowania w takiej wysokosci?
nawet jakbys napisal mu, ze chcesz te 15k, to nie moge ci ich od tak po prostu dac, tylko jedyne co moge to zwrocic ci dzialke w takiej postaci w jakiej teraz jest.
kiedys oszust wyczyscil taka dzialke po sprzedazy i gracz juz z powrotem nie chcial tej dzialki, wiec trzeba tez sie z tym liczyc gdy sie ja sprzedaje.
Okej, to chcę odzyskać działkę, bo wiem że nadal ona stoi. Smile Oddacie mi działkę? I znów będę miał 2 działki. Byłoby fajnie.

Sam oszust właśnie pisze wiadomości "sprzedam działkę kto chce pisze 222"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości