Loganie
#11
a skąd wiesz że ciągle logam ? ciebie pierwszy raz widze na oczy no chyba że to ty oski (Snaxx)
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#12
Tak to ja zadowolony moge nawet dostac bana i dont care ale przed tym zdarze zalatwic ci bana za loganie :p
Melman to co piszesz nie ma najmniejszego sensu przynajmniej do tego watku napisz cos co sie przyda albo zamilcz ;-;
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#13
(06-20-2016, 15:29)MELMAN napisał(a): To róbcie ss jak Wyzywacie bruna a nie tylko powyzywacie i od przed wami żeby was wkurzyć loga

To chyba jest w interesie bruna zeby zostali zbanowani. Chyba jeszcze nikt nie zlozyl na siebie skargi
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#14
(06-20-2016, 15:29)MELMAN napisał(a): To róbcie ss jak Wyzywacie bruna a nie tylko powyzywacie i od przed wami żeby was wkurzyć loga

oh, zeby on tylko przed nami logal to byloby wspaniale
nie w naszym interesie robic ssy, mam sam na siebie skargi składać ? phi xd jakieś luki w logice u ciebie widze
¯\_(ツ)_/¯
#15
Dobra dobra , ja juz nic nie gadam bo z downione dzieci nigdy nic nie zrozumiecie , ban za loganie , to ten serwer jest jakiś wyjątkowy ze tylko na nim tak jest ! Graj na więcej snajperek to będzie ci latwiej kogoos zabic.
poka poka poka
#16
(06-20-2016, 15:37)MELMAN napisał(a): ban za loganie , to ten serwer jest jakiś wyjątkowy ze tylko na nim tak jest !

no wlasnie do tej pory byl wyjatkowy bo bylo dozwolone loganie xd wszedzie sa pluginy uniemozliwiajace takie zagrywki, za omijanie są bany
wiec nie placz tyle, bo dobrze ze w koncu zmienili nastawienie do tego .-.
¯\_(ツ)_/¯
#17
Tylko ze to nie jest typowe pvp... Widzę ze ktoś nie myśli Smile
poka poka poka
#18
co niby go rozni ze nie jest typowe? to ze jest z pistoletami? co to ma do rzeczy

weź, skończ bo się tylko coraz bardziej pogrążasz

/Temat

czekam na decyzje
¯\_(ツ)_/¯
#19
Zbanowany.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości