Loganie
#1
Zgodnie z postanowieniami z tego wątku klik zgłaszam pana logacza

Croxx
BrunoKastner
Loganie z użyciem spawn
Link: https://www.youtube.com/watch?v=MoaEg6jiHNY

(tak wiem ze bandicam rak, ale nie mialem kiedy pobrac czegos lepszego ;D )


PS aaa i prosiłbym o jakąś racjonalną kare a nie jakieś marne dwie godziny .-. nie rowne to cheatom wiem ale jakos ich trzeba przekonac by przestali to robic
¯\_(ツ)_/¯
#2
nie zauważyłeś 1ego mogłem mieć niesamowite lagi
przez instalowanie 1 gry
a ta 14 sekunda to ma być że mnie obrażasz ? nie ładnie
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#3
mało dowodów? prosze wejsc o dowolnej porze gdy ten pan gra, spokojnie uzbiera sie wystarczajaco

(06-20-2016, 15:06)denncek napisał(a): a ta 14 sekunda to ma być że mnie obrażasz ? nie ładnie
zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem
nie podoba sie? prosze o bana za obraze
¯\_(ツ)_/¯
#4
też mogę uzbierać spokojnie
[Obrazek: a887943669cfcc3eda4453ba8ca8b744.gif]
#5
Nie dziwie sie Brunowi zauwazylem ze go wyzywacie od Kastratów z ty Snaxxem ( oski632) nie dziwie sie ze loga , poprostu chce wam zrobić na zlosc
poka poka poka
#6
to go nie usprawiedliwia
watek byl odnosnie logania, ustalenia sa odnosnie logania
a ten loga wciaz

nie podoba sie? obrażam kogoś? macie dowody? prosze bardzo, nikt wam skarg nie broni robic
¯\_(ツ)_/¯
#7
Na filmiku widać ze napisales "kastrat" wiec to chyba nie pierwszy raz , a ten snaxx potrafi tak wkurzyć czlowieku pisaniem " noob " , "***** " wiec..
poka poka poka
#8
(06-20-2016, 15:07)Croxx napisał(a): nie podoba sie? prosze o bana za obraze

juz powiedzialem

nie wypowiadaj sie, gdy nie masz nic nowego do powiedzenia i nabijasz tylko posty
¯\_(ツ)_/¯
#9
Jak juz tak mowisz o mnie to napisz o tym watek a nie wykorzystujesz to do obrony bruna.. logal zawsze i zapewne zawsze bedzie logac wiec to ze ja sie wkurzam i reaguje na jego ucieczki nie ma tu zbyt duzego znaczenia
[Obrazek: 7JcHSPD.jpg]
#10
To róbcie ss jak Wyzywacie bruna a nie tylko powyzywacie i od przed wami żeby was wkurzyć loga
poka poka poka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości