Dynie
#21
Mam wrażenie, że w tych argumentacjach zmieniasz kontekst moich wypowiedzi na wygodny dla siebie. Więc ja też to zrobię. + może czepnę się czegoś

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): Wiele mówisz o tym jak to $ nie ma wartości,że gra jest bez sensu a $ to dodatek i ogólne zło. Mówisz tak bo sam masz tego w milionach
Wcale nie mówię, że $ nie ma wartości, tylko mówię, że ma wartość bardzo małą. Mi zależy tutaj jedynie na poprawionej ekonomii, droższych itkach i urozmaiconej rozrywce zarabiania.

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): Ja widzę tu czystą zazdrość,że inni gracze mogą Cię przegonić. Jeszcze nie tak dawno pamiętam jak konkurowałeś z Kilsonem po to żeby być najbogatszy...

Nie masz dyniarki i to Cię tak boli ?
Nie jestem zazdrosny o nic. Ta konkurencja z KilSonem - fakt, jednak nie jestem zazdrosny o bogactwa. I tak skrywam wiele milionów w innych postaciach, niż $ (wiem, chwalipięta ze mnie, ale to nieistotne na tą chwilę). I tak mi się dyniarki średnio się opłaca budować.

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): Tylko wiesz co właściwie twoje lagi mnie,graczy obchodzą?
A jeszcze w zeszłym roku tak narzekaliście na dyniarki tych RXWojen, ZiiiZów itd. - btw. Serwer jest dla każdego, a nie dla wyznaczonej grupy "lepszych".

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): Robisz jakieś wątki o obniżeniu ceny dyń bez rozpoznania w społeczności czy oni sądzą podobnie jak ty.
I tak demokracji na serwerze tak naprawdę nie ma i o wszystkim decyduje Cichusek.

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): Magda,Archer itp. proszę was nie ingerujcie w to jak gracze rozporządzają pieniędzmi. Może źle to zabrzmiało.Chodzi o to,że każdy powinien je zarabiać w taki sposób jaki chce i nic wam do tego.
Czy my zmuszamy innych siłą, żeby kontrolować, ile kto ma $? A tak poza tym - co ma ingerencja w rozporządzanie $ do zarabiania $ w dowolny sposób?

(05-21-2016, 19:15)GrzanaPL napisał(a): jakiś czas temu jak była jakaś afera z $ (okradli Cię czy coś nie wiem,nie interesuje mnie to) byłeś strasznie zły bo pieniążki przepadły. Skoro to nie ma wartości to czemu byłeś tak bardzo tym poruszony?
Ponieważ na tym ucierpiało AŻ 10% mojego stanu konta. A z $2.5M to dużo, nie sądzisz?

Myślę, że to dużo kontrargumentów na Twoje argumentów. Dziękuję.

Niedostępny
#22
A ja proponuję kompromis Tongue Zwiększenie ceny dyń do $1.25, myślę, że tak będzie ok Big Grin
#23
moim zdaniem tak jak jest teraz jest dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości