Dynie
#1
Exclamation 
Czesc,

Otóż przychodze z zapytaniem, czemu cena dyn tak drastycznie zmalala? Bo ludzie zazdroszcza tym, ktorzy je maja. Czemu zazdroszcza? Bo nie stac ich na zbudowanie takiej dyniarki. Według moich obliczeń cena 1 piętra (JEDNEGO) wynosi około 12k. 10k to jest same żelazo, z którego zrobimy leje. Cena dyń wynosi 1. No ok. ALE CENA KAKTUSÓW WYNOSI 0.5. Cos tu nie halo. Na kaktusiarke dorównujaca wielkosci 1 piętru dyniarki potrzebne jest tylko kilka sztuk BRUKU i PIASKU. Cena takiego oto mechanizmu wynosi na piętro okolo 100. W takim razie, trzeba albo obnizyc cene kaktusow (co wedlug mnie nie jest dobrym pomyslem) lub podniesc cene dyń (wiem, ze niektorzy gracze sa strasznie ekonomiczni, ale nie oszukujmy sie, dynie maja sporo wieksza wartosc). Nie mówie tu o cenach rzędu 4, 5 tak jak bylo kiedys, tylko 2, 3, a jesli to dla was za duzo to powrot do starego 1,50. To troche nie fair w stosunku do tych, ktorzy wydali kupe kasy na zelazo na dyniarke. Prosze dac sie wypowiedziec graczom przez mniej wiecej 2-3 dni.
Dzięki Smile

//edit
Tu mozna glosowac http://www.strawpoll.me/10263867
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Ja jestem na tak. Ale zeby cena byla TROSZKE wyzsza, a nie xd
#3
niech chociaż cena dyn wzrośnie np zamiast 64$ dac 70$ trosze podniesc
Niedostępny
#4
Zgadzam się ! Big Grin
poka poka poka
#5
HubPlayGamin Masz racje jest to nie halo Smile Jeżeli Ja za 20 pięter wydałem 400k (same żelazo, tłoki , kwarc, czerwony proszek ....) Jestem po twojej stronie Smile mam nadzieje ze admin zmieni cenę na większą Smile pozdrawiam
#6
(05-20-2016, 19:57)Ks_Edwald napisał(a): HubPlayGamin Masz racje jest to nie halo Smile Jeżeli Ja za 20 pięter wydałem 400k (same żelazo, tłoki , kwarc, czerwony proszek ....) Jestem po twojej stronie Smile mam nadzieje ze admin zmieni cenę na większą Smile pozdrawiam

prędzej obniży cene kaktusów. Cry
Skype: Sq4w13L
#7
ważne sa dynie wiekrzosc osób ma dyniarki
Niedostępny
#8
Jestem na TAK sporo $ trzeba wydać na itemy do dyniarki ;p
#9
Ale popatrzcie z drugiej strony.. Po paru misoacach to odrobicie a nawet wyjdziecie na +
#10
(05-20-2016, 20:28)lassem39 napisał(a): Ale popatrzcie z drugiej strony.. Po paru misoacach to odrobicie a nawet wyjdziecie na +

A co ma powiedziec osoba posiadajaca kaktusiarke...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości