serwer
#11
(04-26-2016, 15:02)Kuba6850 napisał(a):
(04-26-2016, 14:38)Kaspie napisał(a): W takim razie ja nie widzę przyszłości dla tego serwera, bo z miesiąca na miesiąc gra coraz mniej ludzi.

W sumie moze i to prawda, na miejscu cichego bym sie w miare ogarnal i "odswiezyl" tryby tzn. dodal chociaz w miare popularne obecnie hardcore.
Wedlug mnie, gracze skaja wolą spokojne gierki. Dobrym pomysłem byłoby jakieś party (rozne minigierki), na ktorym zbieralibysmy monety.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#12
za party jestem na tak, zrobienie go potrwa max. 20min... fajne bylo by tez blockparty zamiast skyfire ;-;
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#13
minigry bardzo dobrze wpływają na serwer, gdy ludzie na nich grają przy okazji poznają inne tryby takie jak np. classic itd.

Warto to przemyśleć, bo serwer jest całkiem dobry, nie znam lepszego sky-blocka oraz classica...
Cichusek może wypowiesz się jeszcze?
.. Dasz Plusika? ..
#14
(04-27-2016, 09:59)Kaspie napisał(a): Cichusek może wypowiesz się jeszcze?

nie mam nic do dodania. to jak prowadzimy serwery to nasza sprawa, a gracze moga nam tylko cos zasugerowac, nic wiecej.
szczerze mowiqc nawet nie wiem czego dotyczy ten temat, bo dobrze wiem jak wyglada teraz serwer i jak wygladal kiedys, a to nie oznacza, ze serwer niedlugo upadnie. wrecz przeciwnie, nadal ma sie dobrze.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości