serwer
#1
Question 
Witam serdecznie, mam pewne pytanie do właściciela serwera, otóż zauważyłem duży spadek online... czym jest to spowodowane?
Niegdyś na sky-land padały rekordy graczy, wszystkie serwery były zapełnione. Nie wiem co tak zniechęca graczy, że na sky-blocku wieczorem po szkole/pracy jest po 30 graczy... Wyjaśnisz to jakoś?
.. Dasz Plusika? ..
#2
Mozliwe ze to przez szkole... Bo nic sie nie zmienilo .-.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
coś ty.... kiedyś grało tutaj pełno ludzi, bez względu na to czy chodzą do szkoły czy też nie. Ludzie pouciekali, bo administracja się nie zajmuje serwerem, czekają tylko na to, by pieniądze z vipów itd.. wpłynęły na konto. Serwer miał ambicje, ale niestety takie jest życie.
.. Dasz Plusika? ..
#4
(04-26-2016, 13:33)Kaspie napisał(a): coś ty.... kiedyś grało tutaj pełno ludzi, bez względu na to czy chodzą do szkoły czy też nie. Ludzie pouciekali, bo administracja się nie zajmuje serwerem, czekają tylko na to, by pieniądze z vipów itd.. wpłynęły na konto. Serwer miał ambicje, ale niestety takie jest życie.

jakby tak bylo, to bym tu nie siedzial dzien w dzien.
wiekszosci minecraft sie juz znudzil, niektorzy nawet wrocili i graja od nowa.
widocznie robienie ciaglych nowych edycji na innych serwerach podoba sie graczom, nam jakos nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Wiesz nie chodzi o nowe edycje, ludzie odchodzą z niewiadomych dla mnie powodów, Ty je może znasz.
Podam Ci pewien przykład.
Serwer TC - mysle ze wiesz co to za serwer.
Do niedawna było 300 online, teraz po 1200-300, da się?

Macie naprawdę świetne tryby, pluginy nie zmarnuj tego.
.. Dasz Plusika? ..
#6
(04-26-2016, 13:47)Kaspie napisał(a): Wiesz nie chodzi o nowe edycje, ludzie odchodzą z niewiadomych dla mnie powodów, Ty je może znasz.
Podam Ci pewien przykład.
Serwer TC - mysle ze wiesz co to za serwer.
Do niedawna było 300 online, teraz po 1200-300, da się?

Macie naprawdę świetne tryby, pluginy nie zmarnuj tego.

Ostatnio są też fale reklamujących (oczywiście są one zwalczane), są ludzie, którzy wchodzą na te serwery i potem tam zostają. Oczywiście, że się da.. Ale jak 2 osoby mają same wszystko konfigurować? Pomyśl. Może sam zareklamujesz serwer wśród innych? Byłoby miło Smile


//edit

Odsyłam: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=19957
#7
Widzisz problem w tych 2 osobach? Dlaczego nie zrobicie naboru?

Dodam również, że jeżeli chcecie by ten serwer jeszcze trochę postał to musicie się wziąć za niego....
.. Dasz Plusika? ..
#8
(04-26-2016, 14:29)Kaspie napisał(a): Widzisz problem w tych 2 osobach? Dlaczego nie zrobicie naboru?

Ponieważ wbijaliby świeżo zarejestrowani gracze i pisali:
Cytat:ADMIN JEST REKRU?!!?!?!?!?
następnie gdyby nie zostali przyjęci tylko ktoś inny to:
Cytat:ADMIN!!! TO TWUJ KOLEGA!!!!!
(tak, ortografy zrobione są celowo..)
Byłoby to uciążliwe. Gdyby było coś typu rekrutacja od posiadania konta na forum min. 1 rok to nowi użytkownicy nie zwracaliby na to uwagę. Problem jest też w zaufaniu - oddałbyś tak poważną rolę osobie, której nie ufasz a napisała dobre podanie? Ogólnie pewnie Cichusek nie ma na to czasu, a po liczbie graczy coś nie sądzę aby ktoś jeszcze był potrzebny (moje zdanie). Rekrutacja jest wtedy kiedy być powinna, a powinna być wtedy kiedy będzie. Gracze mogą podawać też fałszywe informacje typu
Cytat: Mam 34 lata
A okazać się może, że ma 10 Tongue Jeśli już to rekrutacja musiałaby być "Starannie" przeprowadzona. Przeważnie Cichusek sam sobie kogoś wybiera na stanowisko Moderatora, Developera. Może w przyszłości Ty zostaniesz wybrany? Big Grin Co siedzi w głowie Cichego nie wie nikt Tongue

@down

(04-26-2016, 14:38)Kaspie napisał(a): No właśnie " przy tej liczbie graczy " ...
To się nigdy nie zmieni? Będzie po 200 online a na każdym serwerze po 30?
W takim razie ja nie widzę przyszłości dla tego serwera, bo z miesiąca na miesiąc gra coraz mniej ludzi.

Co chwila jest jakiś Moderator, ale przesiaduje na vanishu (nie widać go, nie można napisać do niego) aby złapać cheatera itp. Jest trzech Moderatorów a tematy są rozwiązywane dosyć szybko. Obecnie jest 5 osób, które mają dostęp do /ban itp. Gdyby było ich mało, to z pewnością ktoś zostałby wybrany lub zmieniony.
#9
No właśnie " przy tej liczbie graczy " ...
To się nigdy nie zmieni? Będzie po 200 online a na każdym serwerze po 30?
W takim razie ja nie widzę przyszłości dla tego serwera, bo z miesiąca na miesiąc gra coraz mniej ludzi.
.. Dasz Plusika? ..
#10
(04-26-2016, 14:38)Kaspie napisał(a): W takim razie ja nie widzę przyszłości dla tego serwera, bo z miesiąca na miesiąc gra coraz mniej ludzi.

W sumie moze i to prawda, na miejscu cichego bym sie w miare ogarnal i "odswiezyl" tryby tzn. dodal chociaz w miare popularne obecnie hardcore.
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości