Co do popsucia serwera...
#11
O kurcze... a pomyśleć, że gdybym nie tyknął skrzynek, to by te latarnie dalej były... Shocked

Z resztą... Nie piszmy już Tongue Czekam na odpowiedź administracji Smile

Niedostępny
#12
nie wiem co wy robiliscie z tymi przedmiotami, ale powiem tak:

jezeli mieliscie te latarnie wczoraj w swoim eq, a przedwczoraj mieliscie je w skrzyniach, to przepadly.
a jezeli mieliscie te latarnie wczoraj (chocby i wlozone o polnocy) w skrzyniach, to nadal powinny tam byc.


po prostu mapa jest aktualna, nie cofnela sie, ale zostaly cofniete pliki graczy. (mapa dzisiejsza, eq wczorajsze xd)
sa plusy i minusy tego. jak ktos kupil cos wczoraj za 100k w sklepiku serwera i wlozyl te przedmioty do skrzyn, to dzisiaj nadal ma te przedmioty i ma swoje 100k. u was prawdopodobnie byla odwrotna sytuacja Sad
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
O kurcze :/ not good :/ W takim układzie szansa na odzyskanie pieniążków i przedmiotów jest bardzo lipna :/

Niedostępny
#14
Ja starciłem 8 stag zelaza i 4k
#15
Malutko - Magda123Love straciła $300 000, ale michal2007 jakoś $1M dostał niby... JAK!?

Niedostępny
#16
(02-01-2016, 16:17)IamAwesomeArcher napisał(a): Malutko - Magda123Love straciła $300 000, ale michal2007 jakoś $1M dostał niby... JAK!?

nie jest to mozliwe.
poza tym, michal ma 21 tys., a nie jakis milion.

zamykam temat, takie sytuacje sie zdarzaja, na szczescie bardzo rzadko i nie moge kazdemu wierzyc na slowo i oddawac mu tych rzeczy.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości