Co do popsucia serwera...
#1
Information 
Rozumiem, że Cichusek przywrócił kopię zapasową wszystkich EQ, Enderchestów i skrzynek z 31.01.2016 z godziny 3:00. Natomiast, jeżeli wczoraj robiłem aukcje około 17:00 gdzie zarobiłem ponad $150 000 i poszło do jednego boksu aż 6 latarni (wartość ponad $200K), to wszystko przepadło? Cry

Jeżeli tak to... (no comment).

Nie mam w ogóle dowodów na posiadane itemy, natomiast, jeżeli mi uwierzycie na słowo, będzie mi bardzo miło Smile

Bardzo dziękuję Szanownej Administracji za poświęcony czas Smile

Niedostępny
#2
Iam Naprawde to dziwne bo Niewiadomo skąd mam 50K Możliwe że to 150K rozeszło sie?
"Ludzie nie rodzą się równi"
[Obrazek: 4Klk0KJ.png?1]
#3
Jeżeli się "rozeszło" to grzecznie oczekuję zwrotu $ Smile

+ przed 31.01.2016 miałem skrzynkę z 6 latarniami - tą skrzynkę rozwaliłem po tej godzinie i zrobiłem aukcje z tymi latarniami - a teraz kopia zapasowa skrzynek i co... latarnie nie mogą zostać zwrócone, bo skrzynka w której latarnie były (przed 31.01.2016)... to ją zwyczajnie popsułem, ponieważ skąd miałem wiedzieć, że plugin padnie? Cry

Czekam grzecznie i cierpliwie na zwrot $150 000 i 6 latarni C:

Niedostępny
#4
Zwrotu Odemnie? Big Grin Jeszce nie jestem pewny że to od tej sytuacji. Sleep Notch
"Ludzie nie rodzą się równi"
[Obrazek: 4Klk0KJ.png?1]
#5
Nie mówię, że zwrot od ciebie c: Zwrotu od administracji grzecznie wyczekuję, ponieważ wczoraj aukcje zrobiłem, zarobiłem, wszyscy itemy podostawali, a tu niespodzianka... reset progress z wczoraj c; Wydawałoby się, że to drobiazg, ale no sami zobaczcie, jak dużo mi rzeczy przepadło (co z tego, że gierkowych, ale zawsze coś).

Niedostępny
#6
IAM ... ITEMOW TEZ NIKT NIE MA ;--; 150k [*] 6 beaconow [*] = koncze gre ;--;
Niedostępny
#7
(02-01-2016, 14:05)SelinaVenom napisał(a): IAM ... ITEMOW TEZ NIKT NIE MA ;--; 150k [*] 6 beaconow [*] = koncze gre ;--;

No niestety ;c Wszystko przez przypadek ;c

Miałbym kończyć grę mając jeszcze $1.2M, 3 endstone'y i masę innych rzeczy? Tongue Ja zwyczajnie grzecznie i cierpliwie czekam na administrację, która (jestem przekonany) odda moje przedmioty Smile

Niedostępny
#8
Ale niestety nie masz dowodow, ze miales te 6 latarni i 150k :p
#9
No wow... pisałem w pierwszym poście. I tylko dlatego, że nie mam dowodów to mam cierpieć? Z resztą... skąd miałem wiedzieć, że dojdzie do takiego niesamowitego wypadku? Skąd miałem wiedzieć, że utracę $150 000 + 6 latarnii? Skąd to miałem wiedzieć!?

Niedostępny
#10
To JA stracilam 6 latarni, Szczelec ;--; Sad
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości