Możecie coś z tym zrobić?
#1
Big Grin 
Mój nick: GrzanaPL
Problem: Kupiłam niedawno działkę do Hayera 3;-3. Są tam spore lagi. Raz laguje,raz nie. W pobliżu jest działka użytkownika Magda123love (2;-2) jest to dyniarka i myślę,że to jest powód tych lagów. Proszę o rozwiązanie tego problemu.Pisałam do Magdy ale jej to nie interesuje dlatego zgłaszam.


PS. Ja na tej działce nic nie mam prócz 2 skrzyń i 2 jasnogłazów.


Załączone pliki Miniatury
           
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#2
dzialka z moja villa ktora tez tak laguja ma podobne polozenie, Mozliwe ze lagi sa powodowane od tej samej osoby... ale zanim ktos ogarnie ten watek to.... musisz troche poczekac: http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=17934
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#3
Ja tak nie myślę to trochę daleko od Wojny. Najbliżej jest ta dyniarka
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#4
Mi też laguje ta dyniarka :/. Nie pisze dlatego, ze ona jest magdy, tylko dziele się tą nowiną z wami.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Lagi występują tylko na wersjach 1.7.x, ponieważ te wersje nie są stabilne/zoptymalizowane.
Natomiast na 1.8.x masz non-stop (w zależności od kompa) od 30 do 120 fps na najmniejszych ustawieniach. (i to przy dyniarkach!)

Niedostępny
#6
Ta jasne... Mam zmieniać wersję mc tylko dlatego bo ktoś ma dyniarkę która laguje? No sory ale większość graczy ma właśnie 1.7
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#7
ja tez gralem na 1.7 dokladnie na 1.7.2. Ijam pisal mi ze lepiej zmienic na 1.8, zrobilem to i w mojej dyniarce mam 90 fps+ Smile
warto zmienic wersje Wink
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#8
A nie chodzi tu o ogólnie dobro graczy? Na pewno pobiorę wersję (+ internet na limit) bo tak będzie lepiej. A potem serwer zlagowany...
Navigare necesse est, vivere non est necesse
Niedostępny
#9
nic sie z tym nie da zrobic. dynie sa najbardziej oplacalne w tym momecie. gdyby byly to kaktusy to wszedzie byly by tylko kaktusarki. pisalem o tym wiele watkow ale cichy tylko zmniejszyl cene dyn.. z kaktusami nic nie zrobil ;/
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#10
[Obrazek: ux1WzRc.png]

Nie rozumiem w czym problem XD Na wersji 1.8.9

Takie rzeczy nie lagują, wejdźcie na Prison, /warp działka i na budynki puyana, tam to nawet ja mam 30 fps .-. te dyniarki nie są aż tak lagujące, znaczy się nie spadają fps, nie wiem jak z tps. W tym wypadku widzę że nie jest ta dyniarka jakaś ogromna, więc nie wiem w czym problem
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości