Prosba (glownie do cichego)
#1
Witaj cichusku. Posiadam dzialke o ID: 4;1 (x 99 , z 1) czy moglbym cie prosic abys odwiedzil ta dzialke szczegolnie okolice basenu i tego wejscia kamiennego aby sprawdzic co moze powodowac tak ogromne lagi na tej dzialce?
Na przeciwko jest grinder huba w ktorym mam po 28 fps a juz na mojej 0-11.
Po prostu mam tam gwaltowne spadki... IamAwesome... ktory ma komputer za 2k tez ma tu lagi i mowil ze raczej gdzies w okolicy jest jakis zegar Shocked czy moglbys sie rozejrzec co to moze byc ? ps. hub prosi cie abys usunal dzialki rxwojny ktory ma perma. a co do lagow na tej dzialce: lagi ma tu kolbaa, iam, hub, kloc28 ktory dzisiaj sprzedawal mi kwarc i inni. blagam cie zrob cos z tym. napewno ktos w okolicy to powoduje Cry Cry Cry

ps. dodam jeszcze ze generowanie widocznosci terenu mam na 2 ... a lagi sa takie ze nie 1 raz mialem problem z napisaniem cokolwiek na czacie

jakby co nw dlaczego ale w domu nie laguje. tylko na zewnatrz...
a moja dzialka sklada sie tylko z domu i budowanych wojen magazynowych.
#2
Potwierdzam, tez mam tak lagi na działkach rxwojny ;/. A na działce kuby, to przy tabliczce z id działki nie da się nawet isc.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Mam identycznie. Jeżeli jestem obok działki Kuby to ledwo mogę się ruszyć.
Wolf
Niedostępny
#4
Ta, ta jasne. Ja U RXWojna1 nie mam lagów mam tam po 60-120 fps !!. Więc Hub nie zmyślaj, Wiem, że Ci zależy na usunięciu jego działek, bo chcesz dyniarki mieć. Polecam wejść w
1. opcje
2. Ustawienia graficzne
3. po prawo wziąć fps nieograniczone i już po sprawie

PS. U wojny usunąłem wszystkie mechanizmy to na pewno nie przez niego
#5
mam tak zrobione i nadal laguje ;-;
napewno tu musi cos byc bo dziwne ze nie tylko ja mam takie lagi...
poza tym tylko na dworze mam takie lagi. W domu ich nie mam.
#6
Na dzialkach blisko spawnu byly sa i beda lagi. Na dzialce RXwojny i tak, niedlugo ich nie bedzie (chociaz sa ogromne tylko 40 fps) jej dzialka sie usunie za ~7 dni...
#7
problem w tym ze tylko na dzialce z moja villa sa takie lagi !!! na przeciwko jest grinder huba w ktorym codziennie wbijam se po 30 lvl i wogole nie ma lagow. WOGOLE Sad
#8
Co do dzialki RXWojny to tam prawie nic mi nie laguje ( tylko czasami ) za to u Kuby nie da sie grac
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości