Propozycja.
#11
Jeśli początkowy gracz jest zdesperowany z głodu pisze o tym na chacie i go ludzie czestuja (przynajmniej ja)
A co do knajp - jest to dobry pomysł, bo ludzie w t e n sposób mogą zarobić, ale przy okazji gospodarka się poprawi.

Wysłane z mojego GT-I8200N przy użyciu Tapatalka
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#12
Najlepiej zamiast masarni zrobic tam kilka guzików , ze po ich naciśnięciu dostajesz jedzenie. Nie każdego na początku stać żeby kupować w restauracjach ...

Ps mozna zrobic jakieś kity co 24h i w nich moze byc jedzenie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
*** Daj +, odwdziecze się ***

[Obrazek: 60d.gif]
mcadmins.pl - partnerskie forum od spraw technicznych Smile
#13
Popieram. Nie wpada tyle stacków na vanishu ;p
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#14
nadal nie wiem co mam zrobic z masarniami i co zamiast nich.. (jezeli zostana usuniete).
nie bede przeciez robil kfc czy innego fastfoodu na przyciski.
albo pojawiajace sie zwierzatka ze spawnerow (jak w masarni), albo cos innego, lub pustka.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
hubert czy to przypadkiem nie jest tak że twoja ankieta zezwala na wiele głosów z jednej lokalizacji? coś mi tu śmierdzi...

Aha! Mam pomysł! Czekajcie, muszę zbudować jakąś drobnostkę na singleplayerze! wsadze to zaraz na mediafire, albo do załącznika tutaj screeny dam
Dzięki czemuś takiemu masarnia dawałaby małą ilość mięsa (a dużo graczy by pewnie przy niej stało, więc szansa na to że konkretny gracz dostanie mięso zanim mu się znudzi jest mała jeśli będzie dostatecznie rzadko je dawać) więc nowi gracze mieli by w ogóle z czego jeść a restauracje mogłyby więcej jedzenia oferować niż daje masarnia.

//EDIT: Dałem screeny!

p.s. ilosc repeaterów w zegarze można zmienić dla innej częstotliwości dropienia mięsa
p.s. no nie, przecież negacje nie transportują sygnału w dół... można to w zamian zrobić schodkami z redstonem Tongue tylko nie zasłaniaj cichy tych schodków bezpośrednio bo sygnał nie przejdzie
p.s. zaraz, na minecraft wiki ide i sprawdze jakie datatagi trzeba wpisać żeby akurat mięso się dropiło

//EDIT ABOŁND HELP NIE WIEM JAK ZMIENIĆ PRZEDMIOT KTÓRY SIĘ PRZYWOŁUJE Z /SUMMON !!!!!!!


Załączone pliki Miniatury
           
Nie mam sygnatury. Enderman
#16
To może jak za bardzo nie wiemy co zrobić na miejsce masarni to zróbmy parkour, który będzie prowadził do (załóżmy) lepszego skupu/sklepu itd. wyłączyć /sethome za pomocą czegoś w rodzaju cuboida i będzie ok Wink

(to przypomina troszkę skyblocka pod tym względem Tongue)

Niedostępny
#17
Podam przykład. Niektórzy nie umieją parkoura, a potrzebują do tego sklepu/skupu. Poza tym głupio bedzie wygladała platforma nad spawnem :/ Moim zdaniem powinna zostać 1 masarnia (ta koło mini pvp) a na miejscu drugiej, powstały by wymieniarki. Logout = dead
Do zamknięcia.
#18
1 masarnia powinna być, przynajmniej według mnie, jeśli chodzi o drugą to trzeba by było pomyśleć co wstawić na jej miejscu, żeby nie było "pustki", ale z tym parkour to na pewno na nie, oszpeciłoby to spawn. Wymieniarki to też nie jest dobre rozwiązanie, jakoś źle by mi się kojarzył classic wtedy. Poza tym co komu przeszkadza masarnia? Przecież jak nie chcesz to nie musisz zbierać mięsa i sam/sama możesz utrudnić sobie grę. Już wolałabym, żeby Cichy pomyślał nad jakąś loterią chyba, o ile uda się coś takiego tam zrobić.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#19
Moim zdaniem nie warto niszczyc tych masarni. Niech zostana Wink
Zadko kto ma restauracje, a jesli ja ma to najszesciej wszystko w niej jest przedrozone, a na surowcowej ciezko znalesc swinie lub krowe.
#20
Już bez przesady z tym KFC, to będzie biednie wyglądać, a na pewno nie będzie pasować do obecnego wyglądu spawnu :S
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości