Propozycja.
#1
Star 
Myślałem długo o tej sprawie. Pomyślałem sobie, z resztą nie tylko ja, że gdyby masarnie byly usunięte to wszelkie restauracje mialy sens. A to jest bardzo fajna sprawa, wiele ludzi miałoby jakieś zajęcie.
W związku z tym zrobiłem ankietę http://strawpoll.me/5626694 , w której KAŻDY może oddać swój głos. Mam nadzieję, że administracja (po pozytywnym wyniku ankiety) wprowadzi tą zmianę i pokaże pewnemu graczowi, że zmiany są wprowadzane.
Dziękuję

Wynik ankiety dzis o 20.
Jesli wiekszosc bedzie na tak to Cichusek usuwa, jesli na nie to zostają :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
jak tam chcecie.
masarnie sa zrobione dla was zebyscie mieli co jesc na poczatku (i w ogole), jak wiekszosci przeszkadzaja, to moge je usunac, albo zamienic na cos innego.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Ale po co usuwać masarnie ? Przecież nikomu nie przeszkadza i jest przydatna. Ja jestem za nie ale większość jest na tak to nic z tym nie zrobię.
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#4
Ej Cichy a na co byś je zamienił? Jakby je całkowicie usunąć i w ich miejscu zostawić pustkę to by classic stał się trochę za bardzo podobny w ekonomii do prisona więc był bym na nie. Jeśli jednak wymyślisz zamiast nich coś ciekawego, to by było fajnie i bym był na tak Smile
Nie mam sygnatury. Enderman
#5
No z sebatobi się akurat zgodze ,,zamiast nich coś ciekawego, to by było fajnie i bym był na tak'' Wink
[Obrazek: 5728a8aa16bf7c21a7643b7fe253a77c.gif]

#6
Takie cos na miejscu masarni by sie przydało Big Grin[Obrazek: 10f0cf98bd1ed92ee5700047f394c816.jpg]
#7
W gruncie rzeczy chodzi mi o to, by nie bylo darmowego jedzienia i restauracje zaczely miec sens, także w zamian można dać jakis parkour czy coś :p
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#8
Hah, tu masz rację Smile Tylko szkoda, że wtedy będzie jak na sky-blocku... Przyznam, że zdobywanie jedzenia jest naprawdę za proste, nie chodzi mi tu nawet o to, że jest za darmo, tylko strasznie szybko leci. Wystarczy trochę być afk przy masarni, a gdy wrócimy będzie sporo tego jedzenia... No i według mnie trochę oszpecają spawn.

Hmm, a może po prostu dać sporo jedzenia na początek, np. 2 staki, a potem ludzie sami mają sobie radzić? Zabijać zwierzęta albo stworzyć farmy?
Niedostępny
#9
A po co wam te knajpy bwz sensu stejk za 20 zl a w sklepie za 5 zl a masarnie zostwic a nie zamienica bo an co na kiry nie a na krowy mie bo skora by leciala wogole nie usuwac jej bo gracze benda sie zajijac itp aby miec pasek glodu co w z tymi restoruacjami macie to jest bwz sensu lepiej sprzedawajcie zwierzta i przedmioty

Wiec cichy nie usuwaj masarni bo takto nowi gracze przestana lubic clasica bo przecoez 2/4 to osoby nowe graja jakisbcasz 1/4 osoby normalne ale malo znane u 1/4 osoby bogatebi znane itp wiec sory ale polowa graczy by miala problemyni byli by duzo oszostw na zarcie xd
........................................UwU
Niedostępny
#10
Po pierwsze nie rozumiem do końca co chcesz odbiorcy przekazać, a po drugie trochę nie masz racji. Na Prisonie, s1 albo s2 nie ma masarni i jakoś ludzie grają, nowi się zjawiają. Na tych serwerach nie ma pójścia na łatwiznę, albo robisz jedzenie sam albo kupujesz u kogoś. No i według mnie o to chodzi. Masarnie to za prosta sprawa.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości