Spadki FPS
#11
xD To już lepiej Hayer usuń może u mnie tą górną część dyniarni i może po sprawie będzie? 8 pięter mniej może jakieś 10 FPS dodatkowo mu wpadnie :p
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#12
Wątpię że mu spadnie Wink Niech pozmienia ustawienia na słabsze a najlepiej niech zmieni sprzęt, bo i tak nie bd miał dużo FPS, wiem że są jakieś programy co pomagają ale kosztują troszkę pieniążków :p
#13
Nie mówcie, żeby zmienił sprzęt, bo to jest Polska i pensje... w przeliczeniu 3/4 razy niższe i zazwyczaj nie jest to możliwe.
U mnie również przycina biegnąc na tę działkę, ale nie w stronę działek rzepielinki tylko tak jak jest na screenach.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#14
(07-27-2015, 15:34)Hayer napisał(a): Nie mówcie, żeby zmienił sprzęt, bo to jest Polska i pensje... w przeliczeniu 3/4 razy niższe i zazwyczaj nie jest to możliwe.
U mnie również przycina biegnąc na tę działkę, ale nie w stronę działek rzepielinki tylko tak jak jest na screenach.

Hayer dobrze mówi. Właśnie szczególnie jak podskoczę to tak się robi Cry no ale cóż. Może ktoś coś doradzi.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#15
(07-27-2015, 15:42)Marit_Bjoergen napisał(a):
(07-27-2015, 15:34)Hayer napisał(a): Nie mówcie, żeby zmienił sprzęt, bo to jest Polska i pensje... w przeliczeniu 3/4 razy niższe i zazwyczaj nie jest to możliwe.
U mnie również przycina biegnąc na tę działkę, ale nie w stronę działek rzepielinki tylko tak jak jest na screenach.

Hayer dobrze mówi. Właśnie szczególnie jak podskoczę to tak się robi Cry no ale cóż. Może ktoś coś doradzi.
Podaj specyfikacje kompa xd
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
Po co wam specyfikacja komputera? Normalnie nie ma lagów, ale przy spawnie ma... Ja też normalnie (czyli na spawnie) mam 500-700 fps, a gdy tylko patrzę tam jak na screenie mam kurde 60, choć mój komputer do jakichś najsłabszych nie należy. Nie chodzi o komputer tylko o lagowanie pobliskich działek. Poproś sąsiadów o zmniejszenie tych dyniarek czy co oni tam mają, bo inaczej będzie tak samo jak było z działką ZiiiZa.

//Hayer
I tak pewnie masz 60Hz ;p
Niedostępny
#17
nic tam ciekawego nie widze na tej dzialce.
po prostu wszystkie w okolo sa mocno rozbudowane i kazdy ma jakas automatyczna farme Tongue

mam trzy sugestie dla ciebie:
- kup sobie lepszego kompa (u mnie jest 150 fps, a tez nie mam jakiegos super)
- usun dzialke i stworz nowa zdala od spawnu i innych graczy
- graj na scinkach Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości