Spadki FPS
#1
Witam,
mój problem dotyczy gwałtownych spadków fps, które są strasznie dokuczliwe przy graniu(działka 2;1). Chciałbym prosić o zdiagnozowanie, skąd one pochodzą oraz rozwiązanie tego problemu jeśli to możliwe.


Załączone pliki Miniatury
           
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
Zmień sąsiadów. MegaSuperHiper działki ci tak spowalniają

@down, no to przyzwyczajaj się do 15fps, raczej się nie doczekasz
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
Nie zmienię działki, czekam na wypowiedź ADMINA Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#4
Ustawienia graficzne pozmieniaj, renderowanie chunków zmniejsz, wyłącz smooth lighting itd ;p Pobaw się tym trochę, może do 30 fpsów uda Ci się dobić
Niedostępny
#5
Spróbuj wgrać jakiś resourcepack. Ja mam więcej FPS z resourcepackiem niż na zwykłej paczce zasobów.
#6
(07-27-2015, 10:15)Marit_Bjoergen napisał(a): Witam,
mój problem dotyczy gwałtownych spadków fps, które są strasznie dokuczliwe przy graniu(działka 2;1). Chciałbym prosić o zdiagnozowanie, skąd one pochodzą oraz rozwiązanie tego problemu jeśli to możliwe.

Może to być wina słabego sprzętu (karta graficzna) z tego co się nie mylę, prócz tego mała ilość RAM, ale może to być też wina internetu. Nie wiem czemu u ciebie to tak wygląda, ja mam na spawnie do 100 FPS, ale pewnie moja dyniarka i/lub grinder powodują, że masz te spadki... A jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Jakby nie było jeśli zajmiesz działkę dalej od spawnu to te FPSy nie będą ci "wariować".

Prócz tego tak jak pisał FLP, pogrzeb w ustawieniach MC i zmniejsz wymagania w grze, to może coś pomoże.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#7
[Obrazek: BjnxR13.png] Czy ja wiem.
(07-27-2015, 13:25)Rzepielinka napisał(a): Może to być wina słabego sprzętu (karta graficzna) z tego co się nie mylę, prócz tego mała ilość RAM, ale może to być też wina internetu. Nie wiem czemu u ciebie to tak wygląda, ja mam na spawnie do 100 FPS, ale pewnie moja dyniarka i/lub grinder powodują, że masz te spadki... A jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. Jakby nie było jeśli zajmiesz działkę dalej od spawnu to te FPSy nie będą ci "wariować".
No ja bym się zastanowił nad zmianą karty graficznej.

//edit Pani Rzepko, 3;-1, co to jest? Bo to strasznie zacina
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
No to moja dyniarka właśnie, ale ja nie mam jakiegoś nie wiadomo jak dobrego sprzętu, a mam po 80 FPS nawet Shocked Dołączam link do ss, ale jeśli będą duże spadki to poproszę o usunięcie kilku pięter najwyżej.

http://prntscr.com/7xjp1l
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#9
(07-27-2015, 12:07)FLP napisał(a): Ustawienia graficzne pozmieniaj, renderowanie chunków zmniejsz, wyłącz smooth lighting itd ;p Pobaw się tym trochę, może do 30 fpsów uda Ci się dobić

Ja normalnie mam tam z 30 FPS, tylko jak widać scina mi do 0 :o.
Co za los.

Dobra, na razie mój problem ustąpił (przynajmniej się zmniejszył). Dzięki za wszystkie rady. Nie zamykajcie jeszcze wątku, tak na wszelki wypadek Smile
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#10
Dopisz dodatkowy ram do MC. Nie wiem jak to pomaga, ale przynajmniej placebo xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości