dyniarki
#11
hayer ale to co mam miec ograniczone wszystko do domku z dirta bo serw nieuciaga? to wezcie to oglaszajacie odrazu a nie ktos gra kilka miesiecy tylko u was a tu nagle taka komedia z tym.... ja mam lagi u innych i nienarzekalem odwiedzam everleen to mi z kazdym razem spada na stale do 1 i niezglaszalem tego bo to byloby nieuczciwe w stosunku do tego gracza ma piekna dzialke i se na niej gra
#12
Nie widzisz cały czas jednej, znaczącej różnicy? Twoja działka jest przy spawnie i jest dość popularna, sporo osób ją odwiedza czy nawet obok niej przechodzi, więc wielu osobom to może przeszkadzać.
Niedostępny
#13
flp skoro odwiedzaja znaczy ze chca paczec na takie rzeczy tak mi sie wydaje jesli chodzi o ta roznice to ja rozumiem ale po to tu dyniarke zrobilem by mi sie dynie robily... jak mnie niema... pozatym jak paczylem ty narzekac niemozesz masz 160fps u mnie przed ta interwencja cichego da sie? z tego co widze tak wiec wtf? bo nierozumiem

mam pomysl po prostu zrobmy ugode cichy oddasz mi jasnoglaz i szklo a ja rozbiore dyniarke do poziomu 65 czyli na rowno z ziemia ?

evool tez ma dyniarke obok jego jest cala ?
#14
Jak przejrzysz sobie forum to znajdziesz tematy o grinderach i innych dużych mechanizmach redstone, zobaczysz wtedy, że nie tylko u ciebie coś jest usuwane, ale u innych też cichusek wprowadza zmiany. Na innych serwerach niejednokrotnie byłam i było tak samo, dużo mechanizmów, bądź duże wyspy powodowały niewyobrażalną (z podkreśleniem na słowo NIEWYOBRAŻALNY) ilość lagów i wszelkiego rodzaju ścinek, więc ciesz się, że tu i tak możesz sporo budować, bo ten serwer wytrzymuje. Jak budowałeś tą mega dyniarnię to wiedziałeś, że w pobliżu spawnu jest niewielka ilość FPS. Każdy zaczął budować Żabki, dyniarnie itp. (wiem, że ja też się przyczyniłam do spadku FPS i gdybym to wcześniej przemyślała, to budowałabym na dalekich działkach te mechanizmy). Jak chcesz to pokażę ci swoją dyniarnię i zobaczysz jaka jest różnica w budowie (bloki redstone obciążają znacznie serwer).

Dołączam ci mechanizm mojej dyniarki, nie generuje tyle lagów.


Załączone pliki Miniatury
   
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości