dyniarki
#1
dziekuje ze ktos sie denerwuje i wgl ale tak sie nierobi... zadam naprawy dyniarki od adma ktory byl taki wspanialomyslny zbieranie tego jasnoglazu na 14 pieter kosztowalo mnie wiele zachodu wiec mnie to nieinteresuje ma to byc dzis naprawione..



a jeszcze powiem tyle u rzepy sa wieksze lagi a ona ma cale... wiec niech mi nietlumaczy nikt ze to przez lagi


Załączone pliki
.bmp   Nowy obraz mapy bitowej (3).bmp (Rozmiar: 1.69 MB / Pobrań: 43)
#2
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=15991
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
no ale to chociaz uprzedzic trzeba na pw zebym to ogarnol to ja pomniejszylbym albo na inna dzialke przeniusl jakos ;/ kto mi teraz odda 30stakow jasnoglazu? przecczytalem ten post dodam ze w autosklepie lagi sa nieodemnie scinki serwerowe tam sa i co ja mam zalozyc post ze na warp dzialek laguje i u rzepki tez ? dla sprawiedliwosci? dodam jeszcze ze to nie wina moja ze komus spadaja fps moze niech se kupi lepszego kompa a nie sie skarzy na spadki
#4
Cichy to zwróć mu ten jasnogłas (14 staków jak on pisał)
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#5
14 pieter jawel / na pietro poltora staka + podloga w kratke 500 pól to jakos 4 i pol staka kobla i drewno tak jak mi cichy zrobil to nieproblem nazbierac
#6
(07-17-2015, 10:41)ZiiiZ napisał(a): no ale to chociaz uprzedzic trzeba na pw zebym to ogarnol to ja pomniejszylbym albo na inna dzialke przeniusl jakos ;/ kto mi teraz odda 30stakow jasnoglazu? przecczytalem ten post dodam ze w autosklepie lagi sa nieodemnie scinki serwerowe tam sa i co ja mam zalozyc post ze na warp dzialek laguje i u rzepki tez ? dla sprawiedliwosci? dodam jeszcze ze to nie wina moja ze komus spadaja fps moze niech se kupi lepszego kompa a nie sie skarzy na spadki

Powiedział ten, co ma 15 fpsów ;___; (patrząc po screenach).

na miejscu Cichego zrobiłbym to samo, trzeba uważać co się buduje, a jeśli aż takie mechanizmy chce się budować to na pewno nie blisko spawnu ;_; Z czasem zapewne ludzie skarżyliby się Cichemu, więc co miał z tym zrobić? Teraz chociaż mniej tych lagów jest. I to nie jest wina komputera, że mało fps tylko tych mechanizmów :p Lepszy komputer może tak tego nie odczuje, ale większość osób które w to grają mają dość słabe komputery ;p

hmm, no ale ten jasnogłaz można zwrócić ;p
Niedostępny
#7
troche wlasnie troche wiec co to zmienilo? jutro mi zburzy calkiem dyniarke bo ktos dalej ma lagi? moze pora zmienic kompa
#8
ZiiiZ jak już piszesz to można by było grzeczniej, a nie przedstawiasz tu swoje żądania :/ Z tego co widziałam jak Hayer zgłaszał twoją działkę to miał 0 FPS i 0 chunk, tutaj nawet komp lepszej klasy mógłby nie pomóc. Moja dyniarka jest trochę inna niż twoja, ja tam z tego co pamiętam nie używałam do niej bloków redstone. Poza tym pisałam nawet dziś do Hayera jak był na serwerze jak to u mnie jest z FPSami i utrzymywały się na poziomie 20. Fakt faktem, że mogłam tą dyniarkę zbudować dalej od spawnu, ale spore lagi były od tych wszystkich autosklepów, a nie od mojej dyniarni i grindera zbudowanego na działce u Bielutkiego. Jasnogłaz ok, jeśli aż tak ci potrzebny, to niech ci zwrócą (o ile oczywiście admin też jest takiego zdania), ale fakt faktem, że nie musiałeś wątku rozpoczynać od naciskania na kogoś i nie jesteś jedyny w tej sytuacji, bo RXWojna1 też miał coś tam zburzone przez Cichuska. Jakby padło na mnie to na pewno bym wyjaśniała, a nie się kłóciła od razu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#9
no to wloncz grinder u bielutkiego i se zobacz jak tam u was milo jak o nim zapominacie od tego sa dzialki zeby budowac co sie zywnie podoba i sie tym chwalic a nie bo takich blokow niemoze byc za duzo albo takich lol moze niedlugo bedzie ograniczenie na ilosc klockow na dzialce ? wojna ma bana na forum dlatego i moglbym inaczej zaczac jakbym mial informacje na ten temat a nie szukac czyjegos watku po forum na temat moich dzialek

cichy redston daje swiatlo ale niestety nierosna... robie pochodniami bo jasnoglaz mi zes ukradl xD

ps od pochodni prawdopodobnie beda wieksze lagi
#10
A twoja magiczna podłoga migająca? http://imgur.com/PMO1QmJ,Kdo6lKy,fSTIoPr...2m,4IJjcTM
Powiedzmy, że nie laguje, ale przez wiele czasu jest odpalone miganie, a jak nie to ciągłe światło Sad

Nie można budować genitaliów na działkach ( ͡͡ ° ͜ ʖ ͡ °)
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości