:v
#11
Cichy z jakiejś przyczyny nie chce dawać moda osobom którym miałby potem tego moda odebrać

(06-13-2015, 16:31)Cichusek napisał(a): a czy wedlug ciebie zarzadzanie serwerem polega na przesiadywaniu na nim? nie.
malo kto ma tyle czasu zeby siedziec non stop na serwerze i obserwowac kazdego gracza jak sie zachowuje, a ja szczegolnie.
stosujemy inne metody ktore jak dotad dobrze sie sprawdzaja i wcale nie ma tak duzo oszustwo jak opisujesz.

zreszta, tak dzialaja wszystkie serwery i gry multiplayer.
dla przykadu moge podac valve - chodza po serwerach i banuja? nie. zglaszasz reporty i jak jest ich DUZO to gracz dostaje blokade na konto.
ostatnio modne jest gta, a tutaj jest jeszcze inny system, ktory mozna porownac z naszym (jest troche gorszy niz valve, ale nie jest zly) - gracze skladaja skargi na inne osoby w postaci filmikow nagrywanych w editorze, ponadto jezeli nie ma sie dowodow na gracza to nic mu nie zrobia, a cheaterow w ogole nie banuja tylko wypuszczaja kolejne aktualizacje gry ktore blokuja tego typu modyfikacje. wiem o tym, bo widze co sie dzieje w tej grze i jak dziala ich system supportu.

moge wgrac jakis super wypasiony anty cheat, ale po co? zeby gracze mi uciekli? zebym musial zmniejszyc o 1/3 ilosc slotow (z racji tego, ze uzywaja libdisguise, albo protocollib)?
mnie tez nie cieszy to, ze jest w ogole jakis cheater na serwerze ktory gra nieuczicie wobec innych graczy, ale co zrobic, taka gra.

Ahaa, tak wg to nie chodzi nam o to ani żebyś przesiadywał 24/7 na serwerze, ani żebyś wogóle przesiadywał, tylko żebyś widział co się na serwie dzieje i działał odpowiednio
Nie mam sygnatury. Enderman
#12
Bo kto daje i zabiera ten w lawie w netherze.

A tak w ogóle to nie życzę wam moderowania serwera :/
To nie jest łatwe, po jakimś czacie dużo spamu.

*przestańcie krzyczeć, postaram się coś wejść w weekendy, wakacje na np. w sumie 2 godziny+ dziennie*


Bo tak to mam po 8 godzin zajęć i drogi do domu, mam też inne gry i no. cicho


a i nie dostajemy wypłaty xd nie narzekajcie *pomijając permanentnego vipa*
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#13
Hahaha hajer pomniejszonym tekstem powiedział coś takiego:
*przestańcie krzyczeć, postaram się coś wejść w weekendy, wakacje na np. w sumie 2 godziny+ dziennie*
Jak tak to postaraj się na wszystkie serwery chociaż trochę wchodzić żeby było sprawiedliwie, żeby każdy serwer podostawał po kilku ekspresowo zbanowanych przestępców
Nie mam sygnatury. Enderman
#14
ja bym mogl byc na classic xdd

bym se vipa kupil i bym sie zajmowal dzialkami a w gratisie dokladnie modowal xdd

Hayer nowy avek ? xd no moze ale czas pokaze xd

//Hayer
Na szybko ctrl+c z google grafika do Paint.NET, do 100x100 i screenshooterem oraz wklejony link xd
........................................UwU
Niedostępny
#15
(06-13-2015, 19:21)Hayer napisał(a): size=-10]a i nie dostajemy wypłaty xd nie narzekajcie *pomijając permanentnego vipa*[/size]
Nie zachecaj

Sam jestem zdania ze powinien byc 1-2 mody na serwer(tacy ktorzy by grali), lecz cichy decyduje.

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk

(06-13-2015, 19:11)sebatobi napisał(a): Ahaa, tak wg to nie chodzi nam o to ani żebyś przesiadywał 24/7 na serwerze, ani żebyś wogóle przesiadywał, tylko żebyś widział co się na serwie dzieje i działał odpowiednio
wystarczyloby jakby gral 3-4h


Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#16
jedno wam powiem.
a co wam do tego jak dziala nasz serwer? nic, wiec nie mowcie mi co powinienem a czego nie. skoro nie podoba wam sie jak on dziala, to mozecie tutaj nie grac, a jednak wciaz to robicie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości