co sie dzieje
#11
ninio jak zaczniesz pisac to niajpierw przeczytaj po za tym w systemie mozna sprawdzic -.-

a poza tym ninio wyobraź sobie to w realu czy tez wiesz kiedy cie okradną? i zaczynasz nagrywać czy może jest tak ze niespodziewanie ci zabiorą torbe i nie masz dowodu bo jestes w lesie to tak samo tutaj mysl zanim napiszesz
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#12
I jeszcze jedno twój nick jest karalny- nie wiem dlaczego cichy nie zwrócił na to uwagi

Porownujesz MC do reala....
#13
po 1 moj nick nie jest karalny
po 2 trzeba ci jakos wytłumaczyc bo nie rozumiesz
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#14
(05-22-2015, 13:45)Rzepielinka napisał(a): Jakbyśmy tak teraz mieli wiedzieć o każdym bugu, to byśmy nie pisali na forum z problemem. Faktem jest to, że problem wystąpił i powinien zostać rozwiązany, nikt nie wiedział, że taka sytuacja może zaistnieć, a widziałam że Super się sporo napracował nad tą dyniarnią, a wiadoma rzecz, że budowanie i zbieranie itemów zajmuje dużo czasu.

no tak, tylko ze jak 3 osoby w tym temacie pisza, ze mialy cos podobnego, to czemu dopiero po zaistnialym fakcie (kradziez) dowiaduje sie czegos takiego zamiast na poczatku?


(05-22-2015, 13:42)linuscp napisał(a): Patryk nie niewiedziałem o tym bugu poza tym mozna to sprawdzic w systemie

nie mozna tego sprawdzic. nie mam zadnych logow dzialki, wpisywania komend, niczego. mam sam czat serwera (nawet bez prywatnych wiadomosci).


(05-22-2015, 15:41)ninio napisał(a): Do działki dodajesz na własną odpowiedzialność. Brak dowodów = brak bana możesz klamac

nie wiadomo czy klamie i czy go na serio ktos okradl. nawet nie wiem jak wczesniej wygladala owa dzialka. jedyne co w tej sprawie moge zrobic to sprawdzenie czy rzeczywiscie istnieje taki bug, a nawet jesli istnieje to i tak nic nie bede mogl z tym zrobic oprocz was ostrzec. tak czy siak, nie nalezy dodawac byle kogo do dzialki, a jak sie ich usuwa to lepiej sprawdzic w informacjach czy rzeczywiscie sie usunely. byc moze trzeba wpisac dokladny nick gracza ouwzgledniajac wielkosc jego liter albo cos.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#15
czyli straciłem wszystkie itemy D; 40 leji 11 komparatory 11 podajnikow i 11 przekaźnikow D; i w luj kasy nie wieze .-.
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#16
(05-22-2015, 13:38)patryk1954 napisał(a): linus brak dowodów, że miałeś itemy
mogłeś dowiedzieć się, że taki bug istnieje i go wykorzystać: wyłudzić ity
(05-22-2015, 12:17)MatiMaSkrypty napisał(a): Do działki dodaje się na własną odpowiedzialność, więc nic nie odzyskasz niczega, a gracz nie dostanie bana.
chyba można zamknąć
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#17
Cichy może spróbuj napisać do właściciela pluginu plotme? może tym razem odbierze?
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości