co sie dzieje
#1
mój nick:SuperDuper_Linus
nick: oskarzonego:Kaxpo123

Powód: No wie tak zatrudniłem ludzi do kopania pozniej ich usunołem bo skonczyli prace i im zapłaciłem (usunołem na 100%) dalej nastepnego dnia wchodze i robie sobie tam dyniarke zrobiłem juz dosc spory kawał odwiedzam rzepielinke wracam a tam kaxpo mi wszystko zabiera usuwam go i okazuje sie ze nie tylko on jescze jest na tej działce tylko wszyscy co pracowali dzieki bugom okradł mnie i nie wiem co robic jestem zrospaczony
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#2
Do działki dodaje się na własną odpowiedzialność, więc nic nie odzyskasz niczega, a gracz nie dostanie bana.

TAPATALK

Przypadkiem za napisanie twojego nicku mute sie nie dostaje?
(SuperDuper_Linus)
Niedostępny
#3
nie rozumiesz bug i okazało sie ze tam jest
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#4
To stary bug serwera :p ja tak samo miałem ale dzięki Cichuskowi wszystko odzyskałem

I zgadzam się z SuperDuper_linus

Diamond SwordDiamond SwordDiamond SwordDiamond SwordDiamond Sword
#5
Ja też potwierdzam, przedwczoraj dodawałam graczy, którzy pomagali, po czym wszystkich usunęłam, następnego dnia wchodzę, a oni są dodani do działki. Myślałam, że upiłam się tamtego wieczora i nic nie pamiętam, ale jednak byłam trzeźwa i pamięć nie zawiodła Smile Na szczęście ja akurat sprawdziłam kolejnego dnia kogo mam dodanego do działki i nic nie zaginęło Big Grin Zresztą nie było co zabrać, bo dół tylko był wykopany Smile
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#6
Tak superduper_linus ma racje ostatnio dodałem Kubers żeby mi pomógł w budowie poszedłem nabijać palki wracam a tam kubers ktury mnie okrada wiec cichusek zrób cos z tym
#7
linus brak dowodów, że miałeś itemy
mogłeś dowiedzieć się, że taki bug istnieje i go wykorzystać: wyłudzić ity

(05-22-2015, 13:05)linuscp napisał(a): MatiMaSkrypty nie

nie nabijaj lepiej Big Grin

@down do jasnej... nie nabijaj pisz @down @down2 itd. a nie nabijasz proszę o warna dla kolegów:
niżej
i nini
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#8
Patryk nie niewiedziałem o tym bugu poza tym mozna to sprawdzic w systemie
[Obrazek: hLC8RQQ.png]
#9
Jakbyśmy tak teraz mieli wiedzieć o każdym bugu, to byśmy nie pisali na forum z problemem. Faktem jest to, że problem wystąpił i powinien zostać rozwiązany, nikt nie wiedział, że taka sytuacja może zaistnieć, a widziałam że Super się sporo napracował nad tą dyniarnią, a wiadoma rzecz, że budowanie i zbieranie itemów zajmuje dużo czasu.
Jeśli masz ochotę odwiedzaj mój kanał na YT i daj "subka" jeśli moje video są pomocne Diamond https://www.youtube.com/channel/UCRUR8Fg...4DdEyixEDw
#10
Do działki dodajesz na własną odpowiedzialność. Brak dowodów = brak bana możesz klamac


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości