Komuna
#1
Niektorzy moderatorzy(Puyan) czepiaja sie o tego Capslocka moze mi ktos powiedziec co wam przeszkadza? jakos jak nie bylo puzona to nikt nie wnikal w to i kazdy pisal na sb capsem teraz kazdy robi jakies problemy a polowa boi sie odezwac albo w ogole kazdy sie boi cos napisac.

2 rzecz to czemu prawie kazda wypowiedz jest usuwana na sb? i prawie kazdy dostaje bana co tu sie dzieje w ogole?
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
#2
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=15133
Tu masz odpowiedź. Ja też nie wiem co wszyscy mają do kapsa.
#3
No ja tez nie wiem co maja do tego capsa skoro tyle czasu byl uzywany no ale teraz nie mozna bo ktos tak wymyslil.Skoro nie pasuje to mozecie go zablokowac i po sprawie Smile
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE
#4
1. Sam się zastanawiam. "Capslock może być odpierany jako krzyk" serio? -_- co wam tak to przeszkadza? Nie, capslock to też nie unoszenie się do innych graczy. Caps po coś powstał więc USZANUJCIE TEN GUZIK. (hihihi Big Grin) ale na serio, zróbcie z tym coś bo to jest absurd.

2. Usuwają wd nich zbędne wątki. Ja np. dostałem warna za to że upomniałem gracza o wzór, bo go nie zastosował i powiedziałem że za to grozi warn. WTF?!
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa
#5
No jakos nie wydaje mi sie ze Capslock to jest unoszenie sie do innych graczy ale dobra
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:12 -- AZ MU W PIENTY PUJDZIE
» (zgłoś) Viper - 26-02-16:11 -- BUNTOWNIK JEDEN ZARAZ MU W SKURE WLEJE


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości