meh
#1
Kurde, ogarnijcie się moderatorzy xD
Banujecie za capslocka jak za przeklinanie, co złego w pisaniu wielkimi literami? Wtf? Ja nie wiem co wy złego w tym widzicie, ale ja i zapewne wielu z użytkowników forum nie widzi w tym nic złego. Nie siedźcie na forum więcej czasu niż na minecrafcie! Zamiast zobaczyć co się dzieje na serwerach, to za capslocka na forum banują. Powinniście wejść na serwer czasem i popatrzeć co ludzie piszą, jak ludzie grają i jak cheatują, a nie sobie zawracacie głowę taką głupotą jak capslock.
Niedostępny
#2
,,(...)capslock może być zinterpretowany jako agresja wobec innego użytkownika(...),,
btw. czerpiesz jakąś radość z pisania ,,capsem,,? jeśli tak-otwórz notatnik i tak sie wyszalej ;]
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#3
Hahahaha, no to dorypałeś Big Grin Jaka agresja? I czemu bronisz administrację? Może chcesz się podlizać? Ja się nie chcę wyszaleć, po prostu według mnie to głupota, że banuje się za taką drobnostkę.
Niedostępny
#4
Można pisać dużymi literami (z rozsądkiem), ale nie cały czas.
Tworzenie całych wypowiedzi w taki sposób jest odbierane jako krzyk.
Huntera już upominałem z miliard razy. Kiedy dostał bana za niego (miał być na 5 minut (mogę dać tylko na 1 dzień i po upływie tych 5 minut bym zdjął tego bana)), to wszedł na swoje multi acc i dalej pisał na złość capsem (to już 5 dni). Jednak Croxx mnie poprosił i zgodziłem się zdjąć mu bana, żeby porozmawiać. - zgodziłem się.
Doszliśmy do zgody, że może co jakiś czas pisać dużymi literami, a nie jak dotychczas cały czas. Na początku było wszystko dobrze, nawet założył temat w Off - Topic, aby się tam wyżyć.
No, ale niestety trwało to chwilę i znowu zaczęło się.
Za każdym razem kiedy prosiłem otrzymywałem "ok, dobrze", ale kiedy mnie już nie było na forum (ok. godzin wieczornych) znowu się wszystko zaczynało.
Ile ja mogę prosić? Jesteście tylko na forum, aby popisać sobie na shoutboxie? A banuje tylko w nagłych przypadkach.

Dopiszę, że Croxx ma bana za obrazę administracji, a nie za capsa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości