Mikstury sytości, książki, jedzenie i loganie
#11
1. Nie "możeż" a możesz
2. Ale jest chyba cos na "nie nieszczenie sie" kowadel.
#12
(04-07-2015, 11:14)FireRobcioPL napisał(a): 1. Nie "możeż" a możesz
2. Ale jest chyba cos na "nie nieszczenie sie" kowadel.

jak ja nie chce dodac kowadel, wedlug mnie nie sa potrzebne i juz.
jedyne co to nad ta mikstura "sytosci" sie zastanawiam, bo szczerze mowiac to nawet takiej nie widzialem.
kiedys byly takie insta zupki, ktore mozna bylo zjesc za jednym kliknieciem i to bylo chyba bardziej realne, w koncu apteczki sie nie je.

najbardziej to chcialbym dodac cos na to loganie, na kazdy serwer gdzie mamy pvp i jakas walke z mobami. niestety nic NORMALNEGO nie moge znalezc, bo albo wywala bledy, albo nie dziala, albo jest zle napisane, albo i albo.. psuje sie przy kazdej aktualizacji.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#13
To ja wole juz lepiej te "insta zupki". A co do logania to mozna zostawic tak jak jest no bo jak jeden lognie to jest pelno innych do zabicia.
Ja naprawde nie wiem co moze byc op w zupce ktora od razu sie zje i w potce ktora nam usunie glod. Nie wiem tez jaki zwiazek maja z tym jakies zwierzeta na surowcowej.
#14
(04-07-2015, 12:27)McKwadrat napisał(a): Mi się wydaje ze insta zupki i potki będą zbyt op, a zmniejszanie ilości jedzenia nie ma sensu, bo czasami spotkanie zwierzęcia na surowcowej graniczy z cudem.

Spójrz na dział.

Pamiętam jak były te insta zupki (chyba przed aktualizacją do 1.7, sporo czasu to już Shocked). Nie wiem czy to jest takie dobre, w końcu zostały zmienione na steaki. Nie wiem czy wiecie, a pewnie wiecie, że w huzuni i w innych cheatpackach jest takie coś jak "AutoSoup" (or something similar). Cheat który sam za nas je te instant zupki, więc według mnie przywrócenie ich nie jest dobrym pomysłem.

Co do logania to też mnie wkurza, wcześniej jak nie było jeszcze natychmiastowego teleportu na /spawn to ludzie aż tak bardzo nie logali (ale zdarzało się), a teraz cały czas uciekają... Tchórze. Dziwi mnie lekko to, że jak wejdzie się na jakiś random serwer pvp to jest jakiś autolog, a u nas nie ma. Wiadomo, Cichy trochę wybredny i byle czego nie weźmie Big Grin Ale naprawdę, przydałby się plugin na antyloganie jakiś ;/
Niedostępny
#15
Ups mój błąd xd ale i tak to jest zbyt op bo wystarczy mniej niż sekunda by zapełnić głód. Muszą być jakieś utrudnienia. poza tym to są apteczki (taka mają zresztą teksture Big Grin) one powinny leczyć, czyż nie tak? Big Grin
[Obrazek: tumblr_n5adjzvUti1rw0dzxo1_400.gif]

Lecimy na narty? Santa


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości