Mikstury sytości, książki, jedzenie i loganie
#1
Proponuję:
-dodać do sklepu zaklęte książki i kowadło. Przydadzą się głównie vipom którzy, mają najpotrzebniejsze przedmioty i nie mają specjalnie jak spożytkować nadmiaru $ (mikstury i gaz są słabo przydatne).
-zmniejszyć liczbę startowych schabów. Jest ona stanowcza za duża i żadnemu graczowi chyba nie zdarzyłoby się by ich zabrakło. Gdyby zmniejszyć ich ilość, gracze by tak nie kampili bo musieliby schodzić np. z wieży po jedzenie. Proponuję zmniejszyć ilość schabów do 2 dla zwykłaków. Vipom zostawić jak jest.
-dodać opcje wyjścia z areny. Często jest tak że gracz wbije kilkanaście lvl i chce sobie zenchantować eq ale w tym celu musi się relognąć. Jak próbuje ponownie wejść na serwer to często jest on przepełniony i musi czekać kilka minut..
Gdyby dodać jakąś komendę która by tp do sklepu pod warunkiem że gracz nie będzie się np. ruszał przez kilka sekund, będzie miał pełne hp, w ostatnim czasie nie otrzymał obrażeń. Warunki te zapobiegłyby uciekaniu z walki.

@edit
Tak właściwie to dlaczego niema jakiegoś systemu przed wychodzeniem z gry w czasie walki? Często się to zdarza bo gracze chcą uniknąć strat cennego eq. Według przydałoby się to.

@edit2
Miotane mikstury natychmiastowej sytości (patrz posty poniżej)
Ersan

→→↓
↑←←
#2
1. kowadlo odrazu odpada, bo musialbym je co chwila tam stawiac (wiec nigdy go nie bedzie xd), a zaklete ksiazki to sam nie wiem, jakos wole miksturki.
2. no fakt, jest duzy spam tym jedzeniem na mapie i latwo go zdobyc. zobaczy sie.
3. to nie ma komendy /spawn? mozliwe, ze ja usunalem jak ludzie czesto tak uciekali przed smiercia.. anty relogu nie moge wgrac, ani zadnej ucieczki.. nie znam dobrego na to pluginu, bo ciagle jakis nie dziala i spamuje bledami. ostatnio nawet wgrywalem jeden jak robilem pewne zmiany (brak death screena i informacja o zabojcy), to tez nie chcialo dzialac..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Z tym kowadłem na serio się nie da? Blokami poleceń się da łatwo /setblock ~ ~2 ~ anvil 1 replace air i tylko do migacza podłączyć. No ale może faktycznie nie da rady skryptem/pluginem. Nie znam się na nich.
@edit
@Down
Działa.. Kordy trzeba tylko zmienić chyba że umieści się blok pod podłogą wtedy nie trzeba.
Ersan

→→↓
↑←←
#4
@Cichy mógłbyś dać commend block'a i przycisk, w command blocku będzie komenda; /setblock itd. i gdy kowadła nie będzie, a ktoś będzie chciał skorzystać, kliknie przycisk
@Up ta komenda co napisałeś nie działa ;p gdybyś dopisał na początku po /setblock dopisałbyś @p to wtedy stawia w miejscu najblizszego gracza
@down2 Cichy Odpuścimy ale powiedz nam dlaczego nie chcesz kowadeł?
można również kowadła zrobić tak jak sektory na prisonie, że co np. godzinę kładzie się kowadło w danym miejscu
Jeśli masz ochotę odwiedzaj kanał rzepielinki


Tu możesz dać mi reputałkę:
<click>
Odwdzięczę się Big Grin
#5
Może kowadlo jako tylko takie okienko które otwiera się komendą? ;p
Z jedzeniem na tak

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#6
ale ja nie chce kowadla xd
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
;_; noo dobraa
,a tak przy okazji by nie zakładać nowego tematu. Dodasz miotane mikstury natychmiastowej sytości? Można by dodać do kit vip z 1-2 i za 10$ do sklepu (więcej sensu niema bo to jak kotlet tylko szybciej). Często w walce niema czasu na zjedzenie schabowego więc taka mikstura mogła by się przydać.
ID efektu sytości to 23 saturation
Ersan

→→↓
↑←←
#8
Nieeee
Według mnie trzeba stracić te kilka cennych sekund by zjeść schab, jest to coś co utrudnia ucieczkę, z takim czymś będzie za łatwo

Post wysłany przez aplikację Tapatalk
Niedostępny
#9
Co do schabow to powinno byc tyle ile jest bo jak sie naparza z dachow snajpa to nie ma czasu na schodzenie po to zarlo. Mozna byloby tez zrobic ze np. od razu mialoby sie 64 steku i on nie wypadalby i dodanie go do sklepu jak kyos dlygo gra i nie ginie. A kowadlo nie moze byc np. tak ze klika sie przycisk i pobiera np. 50$ i teleportuje do pokoju e kowadlem.
#10
Możeż ustawić wieże z kowadeł Tongue i będą dochodzić jak sie niszczy 1
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości