Skąd pochodzi twój nick?
#11
(05-02-2013, 19:04)Hayer napisał(a): I like disco polo. Finito :3
Nie no żart xd
Tak z... nudów?

//lock
Shocked zart V2.0 xd
To nie było śmieszne :c
  Odpowiedz
#12
Ritrosh
hmm z przezwiska
Rajtek (naprawde) a Rajtek od Patryk
:angel:PowraCam:angel:
  Odpowiedz
#13
Więc tak:
BedrockMen-robiłem kiedyś escape i bałem się wtedy że podkoniec osoba przechodząca go wysadzi escape za pomocą tnt Sad Zrobiłem go w 95% z Bedrocka i z tąd mój nick Big Grin.
HouseMusicPL-grałem kiedyś w TapTap na piosence HouseMusic i bardzo mie się spodobała. Przyszło kupowanie premium i wszystkie możliwości z Bedrckiem zajęte Sad HouseMusic też Sad Dodałem PL i gitara Big Grin
krzysiekkowal123321 <---- Zaproście na skype.
  Odpowiedz
#14
@Hayer Myślałem, że żarty powinny być śmieszne. :/
@Post Moja nazwa nie wzięła się od rebellion, nawet nie wiedziałem, co to...

I... Nie wiem, czemu się tak nazwałem. Smile

//Hayer
Suchar Shocked
//Erb To nie miało być śmieszne, to ty wymyślasz suchary. Shocked
  Odpowiedz
#15
Mój nick powstał tak:
Pewnego dnia na przerwie w szkole moi koledzy wymyślili mi nick roBben ale jak się okazało że moja cała klasa prawie chciała mieć taki nick.Więc postanowiłem zmienić sobie na inny nick ale wybrałem wtedy roben i jak poznałem sky-landa to postanowiłem zmienić sobie nick dlatego że miałem nazwę zawodnika większość z was zna tego piłkarza to postanowiłem zmienić sobie na nick roban Smile
[Obrazek: 7aoum0bvd_wxrarpw.gif]
  Odpowiedz
#16
Mój nick nimi najpierw chciałem mieć coś prostego i wymyśliłem to gdyż dobrze pasuje do mojego hasła od nicku nimi trzeba odjąć 2 litery i dodać 2 litery póżniej jeszcze 1 słowo podbne potem zmieniłem hasło dodając duże litery i liczby na koncu a na moim aktualnym haśle dodałem jeszcze 2 słowa
dlatego mój nick bo mi pasuje i podobny do jakiejś drugiej piątej mojego hasła
[Obrazek: 70545d867f332b58aea828554b0b9d2f.jpg]
  Odpowiedz
#17
Jeszcze mi się coś przypomniało
UszatyXD- kiedyś lubiłem oglądać kubusia puchatka Tongue
KlapoluchyXD- ten sam powód Tongue
krzysiekkowal123321 <---- Zaproście na skype.
  Odpowiedz
#18
Tomi_130 - nie mam tak na imię jeden brat ma tak i grał w mc i kupił premke. Mi się nie chciało a on przestał więc mam jego konto i w większości gier mam taki Wink
Ja mam na imię Gabriel o.O serio -,- Smile
  Odpowiedz
#19
Mój nick wziął się od tego, że nie wiem skąd xD
Kiedyś pisałem pluginy dla 'kolegi' i w ramach wdzięczności tak jakby dał mi konto stirante, więc wszędzie postanowiłem mieć taki nick, aby ludzie z gry mnie rozpoznawali poza mc, ale jak zacząłem też tworzyć coś dla konkurencji to zmienił passy i się obraził. Wcześniej miałem nick piti44 od mojego imienia Piotrek a 44 to była podpowiedź wp.pl kiedy zakładałem email. Osobiście nie nawidze już tego nicku.
  Odpowiedz
#20
A ja przez pewien czas czytałem tfuj nik stinrante xD
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości