Skąd pochodzi twój nick?
#1
Tak z ciekawości tworzę temat byście się podzielili z resztą graczy tym, jak powstał wasz nick.

Tak dla przykładu:
Dlaczego April2489?

A więc.. W czasach gdy mój Internet pochodził z modemu 16-bitowego (wydaje takie fajne dźwięki przy łączeniu) zostałam zmuszona do założenia sobie Maila - wybór padł na wp.pl O dziwo przy próbie rejestracji okazało się, że wszystkie znane mi moje przezwiska były już zajęte, wtedy z pomocą przyszła propozycja nicku. Wybór padł na April2489 (do wyboru miałam jeszcze idiotyzmy typu Aprilchb..) Tak właśnie powstał mój cały nick.. A początek, czyli April24 wzięty jest z daty urodzenia czyli 24 kwietnia..

..Moja skrzynka mailowa z wp.pl nadal istnieje :-)
Tylko zycie poswiecone innym warte jest przezycia!! Diamond
  Odpowiedz
#2
Dlaczego Viper?

W sumie chyba nie pamietam jak dokładnie powstał mój nick : D ale z tego co jednak pamietam to grałem kiedyś w css na serwerze jail i chcialem sprawdzic kto stworzyl mapke . Kliknąłem jakiś tam przycisk do sprawdzenia [nie pamietam juz jaki to byl X.X] i tam był nick : !?E>VipErHeart?! , wtedy wydawał mi sie super fajny Tongue lecz stwierdziłem ze to wygląda dość tandetnie i usunąłem wszystkie
znaczki o: tak powstało Viper . Niestety kiedy chcialem grac w minecraft dokladnie rok i 2 miesiac temu na poisonedcraft [serwer polecil mi moj znajomy a teraz polecam ją wszystkim moim znajomym c: ] niemogłem wpisać duzej litery i byłem zmuszony grać na ''viper'' jakoś po 3-4 miesiacach zostałem pomocnikiem [predzej nie chcialem : P ] Niedawno chyba jakiś miesiąc temu spróbowałem wbic na ''Viper'' i wiecie co? ZADZIALALO! i nawet nikt nie musial dawac mi rangi : P Poprostu czy mała [v] czy duza [V] niema juz znaczenia dla minecrafta o: Szkoda tylko ze juz wcześniej tego nie odkryłem : D

No to chyba na tyle Smile

[Wyszła z tego Historia życia o:]
  Odpowiedz
#3
Tak więc!
Wszystko zaczęło się na lekcji informatyki w czwartej klasie podstawówki. Mój nauczyciel powiedział do mnie "Rybka". Rok później zacząłem grać w cs`a z nickiem "RybkaMasterxD". Grałem na tym nicku dość długo i mi się znudził. Później było "Fish" ale jak w szkole gadaliśmy o grze to tak dziwnie brzmiało "Fish" więc koledzy zaczęli mówić do mnie "Fishu".
TADA!!!
  Odpowiedz
#4
chyba dam moje dwa
Voxel- zobaczyłem nr rejestracyjny na mieście, poszperałem w necie co to znaczy i okazało się że to jednostka informatyczna.
DarkDrogo- "Game of thron"(tak się chyba pisze Tongue ), tam był władca stepów i koni Drogo....ja mam ciemny charakter dlatego DarkDrogo
  Odpowiedz
#5
Pewnego pochmurnego wieczoru.. a była dokładnie 12.41, padał śnieg w środku lipca i chciałem zagrać w minecrafta pod nickiem "Jankes" ale okazało się że już zajęty więc zacząłem wymyślać sb jakiś nick.
Nwm czemu Kelredan ale wydaje mi się że od no-lifienia w wiedźmina i warcrafta 3 utkwiły mi w głowie 2 słowa z warcrafta nazwa pewnej postaci "Kael", a z wiedźmina nazwa królestwa "Redania"
To chyba tyle Tongue
Świnka jest głodna reputałek Tongue
  Odpowiedz
#6
Kiedyś lubiłem oglądać Naruto. Najbardziej podobał mi sie Rock Lee i od jego nazwiska wziąłem początek nicku. Druga część nicku pochodzi z klawiatury numerycznej. Na początku było 3214, ale mój kuzyn powiedział, że on zajmuje 3214, więc dodałem kolejną cyfrę z klawiatury numerycznej ( 7 ) tak powstałem ja, lee32147.
402 Payment Required
  Odpowiedz
#7
Hmm.. Tomson.. Pl..

Kiedyś wójek mówił na mnie Thompson (;_Wink.. Noo..
Usunąłem h i p .. Tomson.. A grałem w mc na zagranicznym przez kilka dni.. NiePodamCiIp:Nupie (Dx)
Więc dodałem pl.. I teraz wole używać tomson ;_;
Niedostępny
  Odpowiedz
#8
Mój nick powstał tak se bo kumple cały czas na przerwach mówili do mnie Wicio i nagle 4jakub4 powiedział WICIOXV i tak już zostało


THE END
Konfidencić na maluchy
  Odpowiedz
#9
majne nick hmmm.

Zawsze używałem nicków wicia/wacia(przezwisko szkolne) i grałem sobie w gre Club Marian (czy jakos xD) i no i tam byla gildia do której chcialem dolaczyc. Założyciel nauczył mnie robic znaki (ťË) np takie(niemieckie xD) no dał mi nick pemol. Potem dodawałem 12 albo 1212 (wiek kiedy zaczałem zakladac konta na necie Big Grin) no i powstał pemol1212 odjąłem 12 i dodałem yt(skrot JUTUBA ;p)
I żyli długo i szczesliwie . . .
  Odpowiedz
#10
I like disco polo. Finito :3
Nie no żart xd
Tak z... nudów?

//lock
Shocked zart V2.0 xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości