Marit_Bjoergen
#11
co za klotnie, dzisiaj na pistoletach byly lagi jak nwm co, cofki co chwile byly, nawet po restarcie sie grac nie dalo, znam hubsona i by nie cheatowal, a poza tym to ty jakub co chwile "cziteruw" zglaszasz...
#12
Właśnie. Wszyscy dziś mięli ściny i lagi i wyglądało to jak cheaty.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#13
(01-02-2015, 20:31)xPoziomekk napisał(a): co za klotnie, dzisiaj na pistoletach byly lagi jak nwm co, cofki co chwile byly, nawet po restarcie sie grac nie dalo, znam hubsona i by nie cheatowal, a poza tym to ty jakub co chwile "cziteruw" zglaszasz...

Właśnie widać jak znasz hubsona skoro dostał bana na poprzednim koncie!
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=12218
[Obrazek: tumblr_m4t5zm8goh1r3g50to1_500.gif]
Niedostępny
#14
nie dostal bana tylko cichy mu je zablokowal bo ma nowe, Marit_Bjoergen
#15
(01-02-2015, 20:30)jakub0087 napisał(a): Co ma opóźnienie do bicia plecami i "namierzania" innych graczy jak to zrobił w 18 i 55 sekundzie ?!
Ale to nie poruszał tak głową jak aury normalnie się obrócił plecami bił ale normalnie się obrócił czyli małe spóźnienie tego ruchu jest i powoli się obracał aury szybko odwracają sie i znow w tamta strone co patrzyly.

#T

Pozatym na tamtym miał do dzisiaj albo wczoraj bana.
Niedostępny
#16
(01-02-2015, 20:33)Marit_Bjoergen napisał(a): Właśnie. Wszyscy dziś mięli ściny i lagi i wyglądało to jak cheaty.
Ale plecami chyba nie bili?
Nawet jak lagi... Nie widziałem żeby Jakub miał lagi...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#17
Już nie spamujcie, czekajcie na Cichuska.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#18
(01-02-2015, 20:34)jakub0087 napisał(a):
(01-02-2015, 20:31)xPoziomekk napisał(a): co za klotnie, dzisiaj na pistoletach byly lagi jak nwm co, cofki co chwile byly, nawet po restarcie sie grac nie dalo, znam hubsona i by nie cheatowal, a poza tym to ty jakub co chwile "cziteruw" zglaszasz...

Właśnie widać jak znasz hubsona skoro dostał bana na poprzednim koncie!
http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=12218
zwracam honor


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości